Mani ceļojumi

Serbija maija svētkos

Kad braucam

Izbraukšana 01.05.2021
Atgriešanās 04.05.2021

Ilgums

4 dienas

Cena

no 299.00
Drukāt!

Vai zināt, kas ir pasaules lielākā aveņu un plūmju ražotāja? Un kur mājo pasaulē daudzskaitlīgākā garausu pūču populācija? Pareizi – tā ir Serbija – maziepazītā Centrālo Balkānu valsts. Serbija atrodas Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas krustcelēs un robežojas ar astoņām citām valstīm. Valsts ziemeļus klāj līdzenumi, bet rietumos un dienvidos – kalnu masīvi. Serbijas raibās vēstures avoti meklējami Senajā Romā, Bizantijas un Osmaņu impērijās. Te par lētu naudu var atpūsties minerālūdens vai slēpošanas kūrortos, apskatīt senas pilsētas – cilvēki Belgradas teritorijā dzīvo vismaz 7000 gadus, iepazīt klosterus un baznīcas, no kurām Sv. Savas baznīca ierindota starp pasaulē lielākajām reliģiskajām celtnēm, ļauties kuģītim vest Jūs pa Donavu uz Melnās jūras pusi, vai arī vienkārši izbaudīt Serbijas iedzīvotāju sirsnību un viesmīlību.

1. diena
Lidojums Rīga - Belgrada plkst. 07.35-08.50. Transfērs uz viesnīcu, iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Belgrada pilsētas ekskursija (30 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 11.30, ilgums: ~4 stundas
Pilsētas apskates ekskursijas laikā varēs viesoties Sv. Savas baznīcā, kājām izstaigāt Belgradas vēsturisko centru: Republikas laukumu, Terazije laukumu, Tasmajdanas parku, Skadarlijas kvartālu, apskatīt Albānijas pili, Nacionālo parlamentu un Belgradas pilsētas parlamentu, kā arī Sv. Marka baznīcu.
Cenā iekļauts: autobuss, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Fruska Gora, Sremski Karlovici, Petrovaradin un Novi Sad (65 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00, ilgums: ~8,5 stundas.
Fruska Gora – kalns, kur 16.gs tika uzbūvēts serbu ortodoksu klosteris. Klostera baznīcā varēs apskatīt vēlīnā viduslaiku periodā radīto ikonastāzi un dažas freskas. Pavisam netālu atrodas Sremski Karlovici pilsēta, kas pazīstama ar baroka arhitektūru pilsētas centrā un lieliskiem vīniem, kurus, pēc pilsētas apskates, varēs nobaudīt vietējā vīna darītavā. Pēc tam Petrovaradinas cietoksnis.
Ekskursijas noslēgumā apmeklējums Novi Sad pilsētā, kas ir Vojevodinas autonomā apgabala galvaspilsēta. Pilsēta lepojas ar 19. gs būvētu centrālo daļu, muzejiem, izstāžu galerijām un stilīgiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri runā vienā no sešām pilsētas oficiālajām valodām.
Cenā iekļauts: transports, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa un degustācijas vīna darītavā un Medus muzejā, pusdienas (ūdens, viens dzēriens un kafija iekļauti).

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Golubački cietoksnis, Djerdapa aiza un Lepenski Vir (90 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 08.00, ilgums: ~12-13 stundas.
Golubački cietoksnis – kas atrodas Donavas upes dienvidu krastā.  Cietoksnim ir 9 savstarpēji nesavienoti un apm. 25m augsti sargtorņi, kā arī viduslaiku freskas, kas apskatāmas tā centrālajā daļā.Pēc pusdienām izbraukums ar kuģīti pa Djerdapa aizu, kas ir viena no dziļākajām Eiropā un veido Serbijas lielāko Nacionālo parku. Ekskursijas noslēgumā apmeklējums Lepenski Vir – nozīmīgu arheoloģisko izrakumu vieta. Šajā vietā izvietotā Mezolīta laikmeta apmetne un tai pieguļošie desmit ciemati ir izveidojušies apm. 9000 g. pirms Kristus un, tā kā organizēta cilvēku dzīve šajā vietā noritēja gadsimtiem, to var dēvēt par vienu no pirmajām Eiropas pilsētām.
Cenā iekļauts: autobuss, krievu valodā runājoša gida pakalpojumi, kuģīša biļete, ieejas maksa Gloubačķi cietoksnī un Lepenski Vir kompleksā, pusdienas (viens dzēriens tēja vai kafija iekļauti)

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursijas par papildu maksu.

Kalemegdans un pazemes Belgrada (30 EUR vienai personai)
Sākums plkst. 09.00, ilgums: ~3.5 stundas.
Pēdējās dienas ekskursijas laikā pārgājiens uz Belgradas cietoksni, kas izvietojies brīnišķīgajā Kalemegdana parkā. Varēs aplūkot Belgradas vēstures pieminekļus - Viktoru, Despota Stefana torni, Zindana vārtus u.c. Pazemes Belgrada atklās paslēptus objektus un nežēlīgo pagātni, kā arī redzēsiet, seno romiešu aku, Tito perioda militāro bunkeru, austriešu šaujampulvera glabātuvi, ar romiešu sarkofāgiem, ziedojumu altāriem un kapakmeņiem un dziļas alas, kur senāk glabāja pārtiku un vīnus.
Cenā iekļauts: krievu valodā runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa pazemes Belgradā.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Belgrada - Rīga plkst. 17.55-21.15.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga - Belgrada - Rīga;
• lidostu nodevas, 15 kg nododamā bagāža, 5 kg rokas bagāža;
• transfērs lidosta - viesnīca - lidosta;
• 4 naktis viesnīcā Royal Inn 4* ar brokastīm;
• pilsētas nodoklis.

Cena vienai personai ar viesnīcu ar  Royal Inn 4* - 479 EUR.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā  Royal Inn 4*  - 80 EUR;
• pusdienas, vakariņas;
• ekskursijas;
• ceļojuma apdrošināšana.

Iegādājoties tikai lidojumu Rīga - Belgrada - Rīga, cena vienai personai - 299 EUR.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371  25717102 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma