Mani ceļojumi

Antarktīdas un Dienvidamerikas kruīzs

Kad braucam

Izbraukšana 19.01.2020
Atgriešanās 09.02.2020

Ilgums

22 dienas

Cena

no 5395.00 5095.00
Drukāt!

16 dienu luksusa kruīzs pa Magelāna jūrasceļu gar gleznaino Argentīnas un Čīles piekrasti līdz pat Horna ragam un tālāk uz ledus kontinentu – Antarktīdu. Argentīnas galvaspilsēta  Buenosairesa – pilsētas rātsnams un prezidenta pils, viena no platākajām ielām pasaulē – 9. jūlija avēnija. Buenosairesas priekšpilsētas atklāj, kāpēc pilsētu mīļi dēvē par Latīņamerikas Parīzi. Evitas Peronas atdusas vieta. Elegantā Urugvajas galvaspilsēta ar jūtamu Eiropas ietekmi arhitektūrā un kultūrā – Montevideo. Folklendu salu galvaspilsēta ar izteiktu Pasaules malas gaisotni  Stanley : zilo vaļu kaulu arka, Kristus baznīcas katedrāle, sarkanās britu būdiņas, kuģu vraki un pingvīni... daudz pingvīnu.  Bluff Cove līcītis Folklendu salās, kuru okupējuši 3000  Gentoo pingvīni  un viesmīļiem līdzīgie Antarktīdas  karaliskie pingvīni. Jūrasbraucēju lielais izaicinājums  Drake Passage  – šaurums, kas atdala Dienvidameriku no Antarktīdas.  Antarktīda –  Aisbergu valstība un  Mūžīgā sasaluma zeme ir planētas skarbākā un dārgākā vieta, kur kruīzs komfortablā veidā ļauj ieskatīties šajā ledus kontinentā un iepazīt tā bagātīgo dzīvnieku pasauli.  Paulet sala, kuru par mājām sauc daži miljoni  Adelie pingvīnu.  Elephant Island  – ar sniegotiem kalniem un ledājiem klāta Antarktīdas sala, kas 1916. gadā pēc Šekltona ekspedīcijas kuģa  Endurance bojāejas ļāva izglābties 28 vīriem  Neapdzīvotu salu grupa starp Orleānas un Bismarka jūras šaurumiem –  Palmer Archipelago , kuru sauc arī par Antaktīdas arhipelāgu un ko 1898. gadā atklāja Žerlaša vadītā beļģu ekspedīcija. Savulaik vaļu mednieku, tagad polāro staciju iecienītais  Danco Coast  – milzīgām ledāju sienām klāts stāvu kalnu krasts, kas tika nosaukts pa godu beļģu ekspedīcijas laikā mirušajam leitnantam  Emile DancoAntarctic Sound  līcis ir bagāts ar dreifējošiem aisbergiem un Antarktīdas dzīvnieku pasaules pavalstniekiem – pingvīniem, jūras lauvām, vaļiem, jūras ziloņiem un roņiem.
Horna rags ir Dienvidamerikas kontinenta galējais dienvidu punkts un vieta, kur tiekas Klusais un Atlantijas okeāns – nomaldoties no Magelāna šauruma, to nejauši atklāja slavenais jūrasbraucējs sers Frānsiss Dreiks.  Ushuaia  – Ugunszemes galvaspilsēta un vistālāk planētas dienvidos esošā pilsēta.  Tierra del Fuego   nacionālais parks Argentīnas Ugunszemē – Andu kalnu masīvs un Patagonijas subarktiskie meži te slēpj krāsainus kalnu ezerus un ūdenskritumus.  Ledāju aleja un  Beagle Channel  – gleznainais šaurums nodēvēts Čārlza Darvina kuģa vārdā, kas pirmais veica ceļu pa sarežģīto kanālu apkārt Dienvidamerikas kontinentam.  Puntaarenasa – Gamero laukums, Brauna pils un ekstravagantā kapsēta. Slavenais  Magelāna šaurums. Magdalēnas sala – lielākā  Magelāna pingvīnu kolonija Čīlē. Kruīzs gar gleznaino  Dienvidčīles piekrasti, tālumā vērojot sniegotās Andu kalnu virsotnes, klintis un salas. Vecākā, neparastākā un bohēmiskākā pilsēta Čīlē –  Valparaiso. Čīles galvaspilsēta  Santjago.

Nākamais ceļojums ne agrāk kā 2022. gadā!

Cenā iekļauts:
• 
lidojums Rīga – Parīze – Buenosairesa, Santjago – Parīze – Rīga (ekonomiskā klase), lidostu nodokļi;
nakšņošana uz Coral Princess kruīza kuģa un 3* viesnīcās Santjago/Buenosairesā, divvietīgos numuros ar dušu un WC;
Princess Cruise 16 nakšu kruīzs, nakšņošana iekšējās kajītēs;
 trīsreizēja/četrreizēja ēdināšana uz kruīza kuģa, Buenosairesā un Santjago - tikai brokastis;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā (kā norādīts programmā, izņemot brīvā laika iespējas);
ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos, nacionālajos parkos (izņemot brīvā laika iespējas);
grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
• veselības apdrošināšana.

Par papildu maksu:
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās un uz kuģa - 2495 EUR;
• piemaksa par kajīti ar balkonu ~1350 EUR vienai personai;
• ieejas maksa apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā, minēti kā papildus vai paredzēti brīvajā laikā;
• sabiedriskais transports brīvajā laikā;
• dzērieni ēdienreižu laikā;
• pusdienas un vakariņas Santjago/Buenosairesā;
• dzeramnaudas – 13,50 USD dienā kuģa apkalpojošajam personālam (kopā - 216 USD kruīza laikā), ~30 USD vietējiem gidiem/šoferiem Čīlē, Argentīnā un Folklendās.

Detalizētu ceļojuma aprakstu nosūtīsim pēc pieprasījuma.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma