Mani ceļojumi

JaunumsKruīzs Rīga - Ālandu salas - Rīga

Kad braucam

Izbraukšana 10.08.2020
Atgriešanās 12.08.2020
  • 18.07.2020 - 20.07.2020
  • 10.08.2020 - 12.08.2020

Ilgums

3 dienas

Cena

no 49.75
Drukāt!

Vasarā īpašs jūras ceļojums no Rīgas uz neparastajām Ālandu salām Somijā ar kuģi Romantika. Dodies kruīzā un velti 9 stundas Ālandu salu apskatei. Ņem līdz savu velosipēdu, motociklu vai auto un izbaudi gleznaino ainavu Ālandu salu arhipelāgā. Ālandu salas atrodas Baltijas jūrā starp Zviedriju un Somiju, un tās sastāv no apmēram 6700 saliņām. Ālandu salas ir raksturīgas ar savu mieru, lielu sakoptību un rūpēm par vidi. Zila jūra, zilpelēkas klintis, sūnas, ķērpji, koši ziedi, meži un ezeri ir salu galvenā burvība.

Izvēlies drošu galamērķi savam ceļojumam un izbaudi vasaras piedzīvojumu uz kuģa!

Atiešana no Rīgas 18/07 vai 10/08 17:00, pienākšana Ālandu salās (Mariehamna) 09:00.
Atiešana no Ālandu salām (Mariehamna) 19/07 vai 11/08 18:00, pienākšana Rīgā 11:00.

Tikai pirmās 50 kajītes par iepazīšanās cenu no 199 € par B klases kajīti (1-4 personām).

Kajītes klase Cena par 1 vietu kajītē Cena par kajīti
B  no 49.75 EUR no 199 EUR
A  no 54.75 EUR no 219 EUR
Deluxe no 435 EUR
Suite no 580 EUR

 

Cenā iekļauts:
• kruīza ceļojums Rīga–Ālandu salas–Rīga;
• izvēlētās klases kajīte;
• aizraujoša atpūtas un izklaides programma uz kuģa;

Noteikumi
• Cenas ir dinamiski mainīgas. Cenas paraugā ir norādīta zemākā cena, kāda pieejama pārdošanas uzsākšanas brīdī.
• Biļešu skaits attiecīgajās cenu kategorijās ir ierobežots. 

Kajītes
• B klase - kajīte bez loga 1-4 personām.
• A klase - kajīte ar logu 1-4 personām.
• Deluxe - Kajīte ar logu 1-2 personām, 11-20 m²,  8. un 9. klājs, divguļamā gulta un dīvāns, tualete, duša, TV, matu fēns. Cenā iekļautas arī speciālās brokastis restorānā, atspirdzinoši dzērieni un augļi kajītē
• Suite - Plaša kajīte ar logu 1-2 personām 23-28 m², 8. un 9. klājs, atsevišķa guļamistaba ar divguļamo gultu, dīvāns un krēsli, tualete, duša, TV, matu fēns. Cenā iekļautas arī speciālās brokastis restorānā, atspirdzinoši dzērieni un augļi kajītē

Izklaide uz kuģa
Jūras ceļojumā baudi šova priekšnesumus spilgtu mākslinieku izpildījumā. Izcila horeogrāfija, krāšņi skatuves tērpi un lieliska mūzika Tavam priekam un kruīza baudījumam. Arī karaoke skatuve uz kuģa gaidīs ciemos ikvienu dziedātgribētāju. Kuģa krodziņā baudi dzīvo mūziku trubadūra izpildījumā ar pasaulslavenām dziesmām, gan arī paša sacerētām melodijām. Vai izmēģini savu veiksmi kruīza lielajā loterijā ar vērtīgām balvām. Dzīvespriecīgu atmosfēru un vasaras sauli vari izbaudīt uz kuģa atklātā klāja. Izklaides programma uz kuģa notiks, ievērojot visus nepieciešamos nosacījumus ceļotāju drošībai.

Ēdināšana
Piedāvājam plašu restorānu izvēli, kuru piedāvājums pārsteigs jebkuru gardēdi.
Iegādājoties vakariņas zviedru galda restorānā Grande Buffet īpaša cena iepriekšpārdošanā
26 € pieaugušajiem,
13 € jauniešiem vecumā no 12-17 gadiem,
9 € bērniem vecumā no 6-11 gadiem.
Izvēloties ceļojumu luksusa klases kajītēs, brokastis a la carte restorānā ir iekļautas kajītes cenā.

Ālandu apskates ekskursija krievu valodā
Dodies interesantā un izzinošā ekskursijā Ālandu salās krievu valodā runājoša gida pavadībā. Tu varēsi apskatīt salas ievērojamākās vietas, iepazīt vēstures liecības un sajust Mariehamnas valdzinājumu. Vispirms dosimies uz Mariehamnas observatorija skatu laukumu, kur pilnā krāšņumā saredzams pilsētas skaistums, kam sekos Eckerö provinces apmeklējums, kas ir bijis būtisks satiksmes mezgls starp Stokholmu un St.Pēterburgu jau kopš 17. gadsimta. Būs iespēja apskatīt arī divas slavenas cietokšņu drupas - Bomarsundas, kuru Krimas kara laikā izpostīja britu un Francijas karavīri, un Kastelholmas, kura celta 13. gadsimtā un bijusi iemīļota vieta Zviedrijas karalim Gustavam Vāsam. Netālu atrodas Jana Karlsgārdena brīvdabas muzejs un Cietuma muzejs. Ekskursija noslēgsies Mariehamnā, kur Tev būs iespēja noklausīties interesantu stāstījumu par pašu pilsētu.
Lūdzu, ņem līdzi ērtus apavus, ūdeni un ģērbies atbilstoši laikapstākļiem. Maksas muzeju apmeklējums ekskursijas cenā nav iekļauts.

Velo diena Ālandu salās
Kopīgs un aizraujošs velobrauciens pa klusiem un drošiem Ālandu salu ceļiem ar pieredzējušu brauciena vadītāju – Velomens. Kopējais brauciena laiks būs 7 stundas, kurā iekļautas arī atpūtas pauzes. Maršruts vedīs gan pa asfalta, gan grants seguma ceļiem, tādēļ Tev nepieciešams tūrisma vai kalnu velosipēds. Brauciena temps būs mierīgs ar kopējo distanci līdz 60 kilometriem. Tehnisku problēmu gadījumā brauciena vadītājs Tev sniegs nepieciešamo palīdzību.
Ierodoties Ālandos brauciena vadītājs Tevi sagaidīs pie kuģa, un kopīgi pavadīsi visu dienu interesantā galamērķī pie dabas un vakarā kopīgi dodies atpakaļ uz kuģi. Visas dienas laikā Tev ne par ko nav jāuztraucas, tikai jābauda skaistā Ālandu salu daba.
Tikai šobrīd velosipēdiem 50% atlaide. Pasteidzies un pērc tagad!
Mēs rekomendējam ņemt līdzi ķiveri pārbraucienam Ālandu salās Tavai drošībai.

Ekskursijas laiks: 9:30-16:30.
Cena: 15 € vienai personai.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!

Programma