Mani ceļojumi

Tikai pie mums!Īrijas rietumkrasts maija svētkos

Kad braucam

Izbraukšana 01.05.2019
Atgriešanās 06.05.2019

Ilgums

6 dienas

Cena

no 799.00
Drukāt!

Izmantojiet šo unikālo iespēju aplūkot pasakaini skaisto Īrijas rietumu un ziemeļrietumu krastu!

Pieteikšanās ceļojumam līdz 25. martam!


1. diena
Pulcēšanās Rīgas lidostā plkst. 05.30. Lidojums Rīga – Dublina plkst. 07.30-08.35. No Dublinas lidostas dosimies uz Ņūgreindžu ( Newgrange) - iespaidīgām kapenēm, kas tika uzceltas Neolīta laikmetā (ap 3200. gadu p. m. ē.) un ir vecākas par Stounhendžu un Ēģiptes piramīdām. Pēc tam apmeklēsim Kūlija ( Cooley) pussalu - brauksim pa vienu no ainaviskākajiem ceļiem, piestājot piekrastes pilsētā Kārlingfordā ( Carlingford), kur mīt gariņi un fejas. Tālāk dosimies uz Īrijas ziemeļrietumiem un divas naktis pavadīsim Leterkenijas ( Letterkenny) reģionā.

2. diena
Brīva diena, kurā varat spēlēt golfu, doties pārgājienā vai pēc vēlēšanās doties ekskursijā uz Deriju ( Derry), lai apskatītu pilsētu un/vai iepirktos. Derija ir pēdējā Eiropā uzceltā nocietinātā pilsēta - tā ir pilnīgākā un iespaidīgākā šāda veida pilsēta. Nocietinājumi veido unikālu promenādi, ļaujot apskatīt sākotnējās pilsētas izkārtojumu, kas līdz pat šodienai saglabājusi renesanses stila ielu plānojumu.

3. diena
Dienu aizvadīsim Donegalas grāfistes ( County  Donegal) apskates ekskursijā. Apmeklēsim Glenvejas ( Glenveagh) Nacionālo parku - nomaļu un brīnumaini skaistu, neskartu dabas teritoriju ar robustiem kalniem, kristāldzidriem ezeriem, dārdošiem ūdenskritumiem un ozolkoku audzi Derivejas ( Derryveagh) kalnu ieskāvumā. Apskatīsim 19. gs. Viktorijas stila pili. 2 naktis pavadīsim Ballinas ( Ballina) reģionā.

4. diena
Dienu sāksim ar īsu ostas pilsētas Vestportas apmeklējumu. Pēc tam dosimies uz Akila ( Achill) salu, kas pirmoreiz tika apdzīvota pirms 5000 gadiem. Tā ir lielākā sala Īrijas krastā, un tajā var nokļūt, šķērsojot tiltu. Akila salā esošais Kīma līcis ( Keem Bay) ir fantastiska pludmale - tai līdzīga atrodama tikai Karību salās. Šis mazais līcis, kuru ieskauj iespaidīgi kalni un apdzīvo aitu ganāmpulki, ir paradīze Zemes virsū. Apmeklēsim arī slaveno Pamesto ciematu ( Deserted village). Šie drūpošie akmeņi ir viss, kas atlicis no vairāk nekā 80 mājām, kas 1845. gadā tika atstātas Lielā bada dēļ.

5. diena
Šodien dosimies uz Dublinu un pa ceļam apmeklēsim Klonmaknoisu ( Clonmacnoise) - senu klostera vietu, kas ir iecienīts Īrijas viesu apskates objekts. Pastaiga gar rāmajām akmens drupām liks atminēties Īrijas Zelta laikmeta svētos un zinātniekus. Pēc tam apmeklēsim Kilbegenas ( Kilbeggan) viskija ražotni, lai nogaršotu  „īru zeltu”. Pirms vakara iestāšanās ieradīsimies Dublinā. Pēc vēlēšanās varat apmeklēt īru vakaru ar vakariņām un dzīvo mūziku. Nakti pavadīsim Dublinas lidostas tuvumā.

6. diena
Transfērs uz lidostu plkst. 07.00. Lidojums Dublina - Rīga plkst. 09.15-14.10.

Cenā iekļauts:
• lidojums Rīga – Dublina – Rīga (airBaltic);
• rokas bagāža - 1 vienība līdz 8 kg un nododamā bagāža - 1 vienība līdz 20 kg;
• nakšņošana 3/4* viesnīcās (divvietīgās istabās) ar brokastīm;
• ekskursiju programma ar autobusu;
• ieejas maksa programmā paredzētajos apskates objektos;
• latviešu valodā runājoša grupas vadītāja pakalpojumi.

Par papildu maksu:
• personīgie izdevumi;
• citas ēdienreizes;
• piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 250 EUR;
• veselības apdrošināšana.

Ceļojuma cena - no 799 EUR (avansa iemaksa - 200 EUR, atlikusī summa jāsamaksā līdz 25.03.2019.).

LR nepilsoņiem individuāli jānoformē vīzas Īrijas vēstniecībā Rīgā.

Uzmanību! Grozījumi piedāvātajā ceļojumā programmā un/vai ceļojuma cenā ir pieļaujami LR normatīvo aktu ietvaros nodokļu un nodevu izmaiņu gadījumos, kā arī citu no pakalpojumu sniedzēja neatkarīgu apstākļu dēļ.

Neizdodas atrast savu ideālo ceļojumu? Viss kārtībā! Ja to šeit neredzat, tas nenozīmē, ka tāds neeksistē!

Pastāstiet mums par savām vēlmēm, zvanot +371 67085001 vai rakstot uz celojumi@latviatours.lv.

Latvia Tours pieredze Jums palīdzēs!