http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 
Kas ir Club Med?


Atklāj pasauli ar Club Med - šeit par visu ir padomāts!

Meklējat paradīzi zemes virsū? Club Med ir atradis vairākas…

  • 80 kūrortpilsētiņās 5 kontinentos, 25 valstīs;
  • sākot no sniegbaltām pludmalēm, grezniem dārziem, palmu birzīm Karību salās, Āzijā un Dienvidamerikā līdz pat klinšainām nogāzēm Ķīnā;
  • ALL INCLUSIVE stilā ar neierobežotām aktīvās atpūtas iespējām.

Club Med – tā ir paradīze ar karalisku apkalpošanu un atpūtas iespējām!
 Lai kāda būtu Jūsu ideja par laimi, jūs to atradīsiet Club Med!
Club Med piedāvā Viss iekļauts
brīvdienas paketes – bez jebkādām slēptām izmaksām.


Kopā tiek piedāvāti 65 ekskluzīvi kūrorti visā pasaulē, lai jūs varētu izvēlēties starp tropu salu oāzēm, eksotiskiem piedzīvojumiem vai greznu kruīzu uz buru kuģa. Club Med - labākie brīvdienu piedāvājumi!

Ekskluzīvs serviss - Viss iekļauts, nepārspējamas vērtības


CLUB MED
"viss iekļauts" brīvdienas patiesi ietver visu! Ceļojiet ērti un bez stresa. Aizmirstiet par naudas maku kūrortā!
Jums patiks gandrīz neierobežotās sporta veidu iespējas (ar augstākā līmeņa aprīkojumu un instruktoriem), bērnu klubi, GO® jeb apkalpojošā personāla viesmīlība, gardēžu cienīgas ēdināšanas iespējas, plaša naktsmītņu izvēle, ieskaitot dizaineru iekārtotus apartamentus, vasarnīcas un privātās villas, dzīvās izklaides, sarīkojumi un šovi. Katrā no Pasaules klases kūrortiem mēs parūpēsimies par visu, lai katrs no jūsu ģimenes atpūtas laikā var nodarboties ar ko vien vēlas vienuviet!

Jūsu bērniem patiks mūsu bērnu programmas!


Mūsu profesionāli apmācītie darbinieki jeb G.O.®  piedāvā visiem vecumiem atbilstošus piedzīvojumus un aktivitātes -  no zīdaiņiem līdz tīņiem. No aizraujošām sporta sacensībām līdz radošām spēlēm un izglītojošiem pasākumiem - mūsu slavenie bērnu klubi veido jautru mācību vidi, kas paplašina bērnu redzesloku un rada jaunas draudzības.

Izmēģiniet daudzos sporta veidus!


CLUB MED
atmodinās jūsu sajūtas un atklās jūsos talantus - darīt lietas, ko jūs nekad nedomājāt, ka ir iespējamas ... Golfs, teniss, niršana ar akvalangu, izjādes ar zirgiem, ūdens slēpošana, kaitsērfings, burāšana, loka šaušana, slēpošana un burāšana ... Jūs varat darīt to visu - pat izmēģināt trapeces akrobātiku.

Brīvdienas, kas Jūs pārvērtīs!


CLUB MED
ir vairāk nekā brīvdienas - tas ir dzīvesveids. Pilnīgi citādāks kā tas, ko esat līdz šim pieredzējuši.
Slēpošana skaistākajos pasaules kūrortos ar All inclusive
servisu!
Labāki par kalniem var būt tikai kalni…

Aizraujošas sportiskas ziemas brīvdienas komforta, augsta līmeņa servisa un laba ēdiena cienītājiem.

CLUB MED
, All inclusive serviss – kalnu un distanču slēpošana, snovbords, slēpošanas pārgājieni – ar Francijas, Itālijas un Šveices slēpošanas skolu instruktoriem un gidiem.

Izbaudiet neaizmirstamas brīvdienas ar ģimeni sniegotajos kalnos! Smaids līdz ausīm un patiesa laimes sajūta, jo šī ir VIP līmeņa atpūta!

CLUB MED
(Club Mediterranee) ir ekskluzīva “Viss iekļauts” slēpošanas kūrortu koncepcija. Šādā brauciena paketē, kas tiek organizēts individuālajiem ceļotājiem, iekļauta dzīvošana izvēlētajā kūrorta viesnīcā ar četrreizēju ēdināšanu un alkoholiskajiem dzērieniem, instruktora pakalpojumi slēpošanas grupā, kā arī sešu dienu ski pass. Aviobiļetes un transfērs no lidostas uz viesnīcu tiek organizēts atsevišķi.

Slēpošana notiek nelielā grupā ar savu instruktoru. Grupas sastāvs veidojas no ceļotājiem no dažādām valstīm, atkarībā no slēpošanas līmeņa. Slēpošanas instruktori gan vada grupu pa neskaitāmajām Alpu trasēm, gan katram māca slēpošanas prasmes un nianses. Slēpošanas trases un nobraucienu ātrums tiek izvēlēts tā, lai viesi visu dienu pilnvērtīgi atpūstos. Piecas dienas tiek pavadītas kopā ar instruktoru, bet viena ir atvēlēta slēpošanai individuāli. Katru dienu kādā no kalnu restorāniem tiek nodrošinātas pusdienas, bet dienas beigās atgriežoties viesnīcā - arī uzkodas un dzērieni. Pirms vakariņām viesnīcā ir iespēja atpūsties un izmantot baseinu un saunu, bet pēc - izklaides programmas. Ēdieni katru dienu ir izcili, bet viens vakars ir īpaši izsmalcināts, kad viesiem pasniedz dažnedažādas jūras veltes ar šampanieti.

CLUB MED
sistēma ir piemērota atpūtai visai ģimenei. Bērniem no četru līdz 17 gadu vecumam ir slēpošanas/snovborda skola, kur bērni tiek sadalīti mazās grupās pēc vecuma un prasmēm. Ar speciāli apmācītiem instruktoriem tie slēpo, snovo, brauc ar ragaviņām, spēlē dažnedažādas spēles, un pat sacenšas sniegavīru celšanā. Bērnus no 4  mēnešu līdz četru gadu vecumam pieskata prasmīgas aukles, kas rūpējas par viņiem visas dienas garumā. 

Slēpotāju labsajūta ir CLUB MED
sistēmas prioritāte.

Izvēlieties kādu no 20 CLUB MED
slēpošanas klubiem, par pārējo ir padomāts!

Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.