http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 
Par mums
LATVIA TOURS - VADOŠĀ TŪRISMA AĢENTŪRA AR  VAIRĀK KĀ 20 GADU PIEREDZI

Latvia Tours ir pilna servisa tūrisma aģentūra, kura saviem klientiem piedāvā visus tūrisma pakalpojumus – viesnīcu numuru, gaisa, sauszemes, sliežu un ūdens transporta biļešu rezervēšanu, ceļojuma apdrošināšanas polišu, vīzu noformēšanu, kā arī citus ar ceļošanu saistītus pakalpojumus visā pasaulē.

Kvalitatīvus pakalpojumus varam nodrošināt, uzturot līgumattiecības un pastāvīgi atlasot labākos pakalpojumu sniedzējus visā pasaulē, un arī nemitīgi meklējot ceļus, kā daudzveidot informācijas un apkalpošanas kanālus, tādus kā aviobiļešu rezervēšanas portālu www.lidot.lv, korporatīvo klientu apkalpošanas portāls www.bplus.lv  u.c.
Mūsu reputācija ir rūpīga ikdienas darba rezultāts, apkalpojot klientus pēc augstākajiem profesionālajiem standartiem, uzkalusot klientu vēlmes un saglabājot personīgu attieksmi. Esam iemantojuši klientu un partneru uzticību, kas  ļāvusi mums izveidoties  par stabilāko un vadošo ceļojumu aģentūru visās produktu grupās.
Kopš uzņēmuma dibināšanas 1992. gadā mēs esam ieguldījuši daudz pūļu, lai padarītu ceļošanu vienkāršu, bezrūpīgu un patīkamu gan mūsu darījumu braucienu klientiem, gan tiem, kas dodas izbaudīt brīvdienas.

Klientu apmierinātība ir tikai viens no mūsu mērķiem. Mēs vēlamies, lai Jūsu ceļojums paliktu atmiņā ar pozitīviem notikumiem, bagātinātu Jūsu dzīvi un iedvesmotu Jūs jauniem panākumiem, jo mēs esam tik veiksmīgi, cik veiksmīgi ir mūsu klienti..

Dalība starptautiskās un Latvijas tūrisma nozares profesionāļu asociācijās IATA ,ALTA, ICCA un citās apliecina Latvia Tours uzticamību un profesionālo piederību.
Atpūtas ceļojumi

Latvia Tours piedāvājumā ir čarterceļojumi, grupu ceļojumi, eksotiskie ceļojumi, slēpošanas ceļojumi, ceļojumi ar autobusu, ģimenes ceļojumi uz atrakciju parkiem, jūras kruīzi, atpūta SPA kūrortos un vēl daudz interesantu un aizraujošu piedzīvojumu ceļojumu visā pasaulē.

Mūsu ceļojumu eksperti klātienē apmeklējuši ievērojamu skaitu atpūtas galamērķu, regulāri piedalās apmācībās un kvalifikācijas novērtēšanās, nepārtraukti pilnveidojot savas profesionālās prasmes un zināšanas. Uzticiet savas brīvdienas profesionāļiem, un Jūsu atvaļinājums kļūs neaizmirstamas, lai kur Jūs dotos.
Darījumu braucieni

”Latvia Tours” piedāvā sadarbību, kuras rezultātā Jums tiek nodrošināts pilns darījumu braucienu serviss. Par Jūsu komandējumiem rūpēsies individuāli korporatīvo klientu konsultanti, kuri pārzinās Jūsu vēlmes un braucienu specifiku, tādā veidā ekonomējot gan Jūsu laiku, gan līdzekļus, nodrošinot ievērojamas atlaides pakalpojumu sniegšanas maksai, īpaši izdevīgas cenas viesnīcām, lidojumiem, ceļojumu apdrošināšanai, kā arī izdevīgus apmaksas noteikumus.

Kopš 1992. gada "Latvia Tours" ir “American Express Global Business Travel” oficiālais pārstāvis Latvijā.
”Latvia Tours” piedāvā Darījuma Braucienu Apkalpošanas Programmu - Business Plus, kura izstrādāta pēc American Express Global Business Travel programmas "Travel & Entertainment Management" principiem. American Express Global Business Travel apvieno vairāk kā 1700 ceļojumu aģentūras 130 pasaules valstīs, tādejādi radot ceļotājam papildus drošības sajūtu, jo nepieciešamības gadījumā iespējams saņemt palīdzību jebkurā no šiem birojiem, kā arī nodrošina pieeju “American Express Global Business Travel” speciālajām atlaidēm un priekšrocībām. Šodien vairāk kā 300 dažādi uzņēmumi un institūcijas izmanto mūsu  pakalpojumus. Mēs ne tikai piedāvājam  drošus un ātrus pakalpojumus, bet arī palīdzam kompānijām īstenot viņu mērķus darbinieku lojalitātes veicināšanā, kā arī  semināru un  pasākumu efektīvā organizēšanā. Mēs taupām ne tikai klientu darījumu braucieniem ieplānotos līdzekļus, bet arī laiku , kas izmantots šo līdzekļu pārvaldīšanā.

Programma Business Plus
Business Pluss programma ir izveidota, lai atvieglotu ar brauciena organizēšanu saistītās procedūras – pasūtījuma veikšanu, apmaksu un ceļojuma dokumentu piegādi, un, lai palīdzētu Klientam kontrolēt un samazināt ceļojumu izdevumus.
American Express Global Business Travel pakalpojumus izmanto neskaitāmi starptautiski uzņēmumi visā pasaulē, un daudzi no tiem atzinuši, ka šī programma ļauj darījumu braucienu izmaksas samazināt no 5 – 14 %.
Ja Jums ir svarīgi:
Pieredze
Uzticami sadarbības partneri
Finansiālā stabilitāte
Modernās tehnoloģijas
Individuāla pieeja

Sazinieties ar “”Latvia Tours” Korporatīvo klientu apkalpošanas nodaļu, lai vienotos par sadarbību.

Sīkākā informācija www.bplus.lv
Con-ex Latvia Tours group


Latvia Tours grupas uzņēmums Con-ex,  kas veic ārzemju tūristu apkalpošanu, ir plaši atpazīstams zīmols Latvijā un ārzemēs un zināms arī kā profesionāls kongresu, konferenču, semināru un motivējošo programmu rīkotājs Baltijas valstīs.

Sīkākā informācija: www.con-ex.com
LRTK apmācību projekts  http://www.produktivitate.lv/lv


Preses relīze: Jūrmala ar pilsētas stendu pirmo reizi piedalīsies tūrisma gadatirgū "FERIE FOR ALLE 2016" Dānijā

Informācija ir atjaunota 2016. gada 4. novembrī.

SIA "Latvia tours" ir noslēdzis 2016. gada 7. jūlijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/23 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "SIA "Latvia tours" izstādes, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā
Projekta numurs: 3.2.1.2/16/I/002Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.