http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 
Izglītība un apmācība ārzemēs

 Vēloties paplašināt savu pakalpojumu klāstu, tūrisma aģentūra ,,Latvia Tours’’ ir izvēlējusies sadarboties ar izglītība ārzemēs speciālistu Juri Tūnu.

Juris Tūns sadarbojas ar pieredzējušiem un pārbaudītiem sadarbības partneriem, kas palīdz orientēties izglītības sfērā ārzemēs. Viņš seko novitātēm un strādā ar partneriem, kuru reputācija ir zināma jau gadu garumā. Jums tiks piedāvāta izvēle atbilstoši Jūsu budžetam un Jūs nebūsiet viens Interneta džungļos, meklējot sev piemērotus svešvalodu kursus, skolu vai universitāti ārzemēs. Bieži vien bez eksperta padoma grūti saprast visus PAR un PRET reitingu tabulās. Dažubrīd pat izvēlēties ne tikai mācību iestādi, bet pat pareizus mācību priekšmetus un objektīvi novērtēt savas sekmes un nospraust pareizus, reāli sasniedzamus mērķus, ir bezgala sarežģīti.
Izglītības jautājumos nav šablona risinājumu un “iekaltu” cenu. Šis darbs prasa individuālu pieeju, katra klienta zināšanas, atzīmes un mērķi ir dažādi. Palīdzēt izvērtēt labākos ceļus var tikai ar pieredzējušajiem konsultantiem, tāpēc piedāvājam Jums uzticēties mūsu pieredzei un mēs darīsim visu, lai Jūs nepieviltu!


 
Juris ir viens no šīs šaurās specializācijas pionieriem Latvijā. Savu darbību izglītības jomā Juris uzsāka 1991. gadā, toreiz vēl būdams skolotājs un kooperatīva “Mecenāts, starptautiskās izglītības centrs” vadītājs Jūrmalā.

Pirmajos darbības gados programmu klāsts aprobežojās ar valsts un privātajām skolām ASV un Šveicē. Vēlāk tika pievienotas citu valstu izglītības programmas un valodu kursi. 1992. gadā ar Jura palīdzību Latvija iesaistījās Pasaules Apvienoto Koledžu (UWC) kustībā un nosūtīja savu pirmo studentu uz Starptautiskā Bakalaura (IB) programmu Honkongā.

No 1994. gada līdz 2005. gadam iepriekš minētais centrs darbojās Rīgā, Kongresu Namā, kādu laiku pat ar filiālēm Maskavā un Sanktpēterburgā. Juris ļoti bieži ceļoja un kopsummā ir nodzīvojis vairākus gadus Maskavā, vadot Krievijas Nacionālo Izglītības Aģentu Asociāciju, strādājot Lielbritānijā un specializējoties studentu sagatavošanai Lielbritānijas Universitātēm.

Viņa partneru lokā ir mācību iestādes, kas ir akreditētas un pasaulē atzītas par kvalitatīvām. Kopā ar kolēģiem Latvijā Juris nodibināja Latvijas izglītības un darba aģentu asociāciju, organizēja vairākas izglītības izstādes sadarbībā ar Universitātēm no visiem kontinentiem, bet pārsvarā ar angliski runājošām valstīm.

Pašlaik Juris darbojas kā individuālais izglītības brokeris un konsultants.

Par Jura darbu un kvalitāti varat spriest pēc viņa studentu un klientu atsauksmēm. 
Izglītība ārzemēs speciālists
Juris Tūns.

Kā sazināties?

1.    Piezvaniet uz Latvia Tours informatīvo tālruni 67085001 un īsi izstāstiet, kas Jūs interesē izglītības jomā. Atstājiet savas koordinātes, vēlamo sazināšanās veidu un izdevīgāko laiku telefona vai Skype sarunai, vai arī par satikšanos personīgi.
2.    Jūsu jautājumu nodos speciālistam izglītības jomā, kas sazināsies ar Jums ērtākajā laikā. Ja būs nepieciešama garāka konsultācija Jūs sarunāsiet laiku un tiksieties klātienē vai izmantosiet Skype.
3.    Pēc konsultācijas Jums palīdzēs noslēgt līgumu ar izvēlēto mācību iestādi, noformēt dokumentus un, ja būs nepieciešams - rezervēs pārlidojumu un nodrošinās dzīves vietu.

Jūs nebūsiet viens savā ceļojumā - mūsu speciālists izglītības jomā un komanda būs Jūsu padomdevēji visu mācību laiku!

Zvaniet mums jau tagad 67085001 vai rakstiet uz
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.