http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Ziedošā Holande maijā

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 1147 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
1. DIENA. TREŠDIENA, 2.05. RĪGA – AMSTERDAMA – ZĀNDAMA
Tikšanās Rīgas lidostā 5:40. Lidojums Rīga-Amsterdama 7:40-9:05. Iekārtosimies viesnīcā Zāndamā un pēc tam dosi-mies uz AMSTERDAMU. Izstaigāsim šīs mājīgās un šarmantās pilsētas centru, šķērsojot neskaitāmos kanālus (to šeit ir 165!). Skatīsim arhitektūru, kas raksturīga tikai Nīderlandei, dosimies braucienā ar kuģīti pa romantiskajiem pilsētas kanāliem. Amsterdamas kanālu tīkls ir 75 km garš, gadsimtu gaitā tiem pāri uzcelti gandrīz 1700 tilti. Elegantās sav-rupmājas un dzīvojamās baržas kanālos, daudzie divriteņi, slavenie muzeji un dimantu apstrādes tradīcijas – tas viss veido īpašo pilsētas kolorītu. Sarkano lukturu rajonā uz vēsturisko ēku fona nakts klubi un citas uzdzīves iestādes vilina ļauties bezrūpīgai atpūtai. Te var just gaisā virmojošo vieglo narkotiku aromātu un notvert sajūtu, ka atļauts ir gandrīz viss... Atgriešanās viesnīcā Zāndamā ar vilcienu (no Amsterdamas dzelzceļa stacijas brauciens ilgst 12 minūtes), vaka-riņas. Nakts viesnīcā Zāndamā.

2. DIENA. CETURTDIENA, 3.05. ZĀNDAMA – VOLENDAMA – MARKENA – ZĀNCE SHĀNSA – ZĀNDAMA
Dosimies uz Markemeer līča krastiem, uzzināsim par Nīderlandes nemitīgo cīņu ar ūdeņiem un dambju sistēmu. Te mūs gaida Volendama – neliels tipisks zvejnieku ciematiņš ar vēsturiskām mājām, kur iepazīsim un sajutīsim piejūras iedzīvotāju dzīves ritmu. Vietējo amatnieku izstrādājumu bodītes un foto saloni (ietērpjoties vietējā tautastērpā, varē-sim uztaisīt sev bildi par piemiņu). Brauciens ar kuģīti uz Markenas salu, kur šķiet, ka laiks ir apstājies. Mazi namiņi, īpatnēja arhitektūra, nelieli pagalmi, tiltiņi, jūras piekrastes promenāde. Pusdienas. Brīvdabas muzejā Zānce Shāns mūs gaida vairākas vējdzirnavas kanāla krastā, amatnieku darbnīcas, siera darītava. Zaļajos mauriņos ganās aitas un pīles… lauku idille. Šī ir īstā vieta, kur pavērot, kā darina tradicionālās holandiešu koka klompes. Atgriešanās un nakts viesnīcā Zāndamā.

3. DIENA. PIEKTDIENA, 4.05. ZĀNDAMA – KINDERDAIKA – ROTERDAMA – SHEVENINGENA
Kinderdijka – 18.gs. būvētās 19 vējdzirnavas izvietojušās 7 metrus zem jūras līmeņa. Ciemats divu upju – Lekas un Nordas – satekā vienmēr bijis plūdu apdraudēts, tādēļ arī celtas dzirnavas – lai atsūknētu ūdeni no polderiem. Viens no Holandes lieliskākajiem skatiem! Roterdama – mūsdienīgā metropole ar vienu no lielākajām pasaulē kravas ostām. Šeit slejas debesskrāpji, padebešus stutē iespaidīgais televīzijas tornis, skatāma avangarda arhitektūra un māksla. Ie-kārtošanās viesnīcā Sheveningenas kūrortā Ziemeļu jūras krastā, vakariņas, brīvs vakars jūras krastā.

4. DIENA. SESTDIENA, 5.05. SHEVENINGENA – DELFTA – HĀGA – SHEVENINGENA

Diena bez autobusa, pārvietosimies ar… tramvaju. Madurodama parks miniatūru veidā 1:25 atspoguļo Nīderlandes ievērojamākās celtnes, kustīgi vilcienu, automašīnu, kuģu un lidmašīnu modeļi, kā arī koki, tilti un kanāli, krāšņi tulpju lauki un pat cilvēki uz ielām. Gluži kā īsti, tikai ļoti maziņi. Delfta – viena no Holandes pērlēm. Pilsētas kanāli, izteiksmī-gās fasādes, tirgus laukums, Rātsnams un Sv.Agatas klosteris. Šeit dzīvojis un gleznojis Jans Vermērs (darba “Meitene ar pērļu auskaru” autors). Delftā kopš seniem laikiem ražo zili-balto karalisko porcelānu, kuru varēsim iegādāties suve-nīru veikaliņos. Pusdienas. Hāga – pilsēta, kur atrodas Nīderlandes parlaments, valdība un mīt monarhu ģimene. Par-lamenta ēka ar vairākiem pagalmiem, Orānijas Vilhelma statuja centrālajā laukumā, “Miera pils” – starptautiskās tiesas ēka. Nakts viesnīcā Ziemeļu jūras krastā Sheveningenā.

5. DIENA. SVĒTDIENA, 6.05. KEIHENHOFA – ALSMĒRA – RĪGA

No rīta apciemosim ziedu audzētavu, kur saimnieki izrādīs puķu laukus, pilnus ar tulpēm, narcisēm un hiacintēm. Re-dzēsim filmu par puķu audzēšanas procesu. Pēc tam dosimies uz vienu no pasaules lielākajiem ziedu dārziem Keihen-hofu. Šī ir visdažādāko tulpju šķirņu un citu pavasara ziedu krāsu un smaržu paradīze, dabas un cilvēka radītā puķu pasaka. Varēsim nopirkt puķu sīpolus un stādus, lai tos aizvestu mājās. Transfērs uz lidostu. 18.50-22.05 lidojums Am-sterdama-Rīga.
Cenā iekļauts
  • lidojuma biļete Rīga – Amsterdama – Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • divas naktis 3* viesnīcā Zāndamā, un divas naktis 3* viesnīcā jūras krastā Sheveningenā divvietīgos numuros;
  • 4 brokastis, 2 pusdienas un 2 vakariņas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā vietējais gids Amsterdamā;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.