http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Spānija, FUERTEVENTURA

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 657 €
Ceļojuma veids Čarterceļojums
nobalsojuši: 0
Fuerteventura ir otrā lielākā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām. Izvietojusies Atlantijas okeānā netālu no Āfrikas piekrastes. Tā atrodas vistuvāk Āfrikas krastiem un attālums līdz krastam ir 115 kilometri.
Norādītā cena ir informatīva, sezonas laikā var mainīties atkarībā no ceļojuma datuma,  tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita. Aktuālo cenu jautājiet mūsu konsultantiem un sekojiet "pēdējā brīža" akcijām!
HESPERIA BRISTOL PLAYA 3*
Viesnīca Fuerteventuras salas ziemeļos, vietā, kas ideāla dabas mīļotājiem, taču vienlaikus arī tiešā vakara un nakts izklaižu, labāko restorānu un bāru tuvumā. Iesakām aktīviem tūristiem un tiem, kas vēlas nodarboties ar ūdenssporta veidiem. 28 km no Fuerteventuras lidostas, 23 km no salas administratīvā centra..
no 657

Pieprasīt
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija
ELBA LUCIA SPORT & SUITE HOTEL 3*
Cienījama viesnīca ar labu infrastruktūru. Plašie, mājīgie numuri, kā arī lokācija – tuvu kūrorta lietišķā zona (3 km) un lidosta lidosta – ļauj viesnīcai būt par ideālu vietu atpūtai ģimenēm, pāriem, kā arī biznesa pasākumu norisei. Viesnīca: atrodas 7 km no Fuerteventuras lidostas, Caleta..
no 671

Pieprasīt
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija   AI viss iekļauts
ELBA CARLOTA BEACH & CONVENTION RESORT 4*
Salīdzinoši jauna viesnīca 1. līnijā pie pludmales. Atrodas 100 m no darījumu zonas, 200 m no autobusa pieturas. Plaši, mājīgi numuri. Tuvu darījumu zona, lidosta. Šie faktori ļauj būt viesnīcai par ideālu vielu atpūtai ģimenēm, pāriem, kā arī lietišķu pasākumu norisei. Viesnīca: atrodas 10..
no 699

Pieprasīt
HB puspansija   FB pilna pansija   AI viss iekļauts
SBH JANDIA RESORT 3*
Laba viesnīca pie pludmales, kura ir viena no lielākajām un skaistākajām salā. Varam ieteikt atpūtai gan ģimenēm, gan pāriem, gan arī atpūtai draugu lokā. 82 km no Fuerteventuras lidostas, 2,6 km no Morrohables pilsētas, Handijas kūrortzonā, 1. līnijā no pludmales. Viesnīca – 3 stāvu korpuss..
no 711

Pieprasīt
RO bez ēdināšanas   AI viss iekļauts
BARCELO CASTILLO BEACH RESORT 4*
Viesnīca celta kā tipiska Kanāriju salu pilsētiņa. Brīnišķīgs pakalpojumu klāsts gan pieaugušajiem, gan bērniem. Īpaša vērība tiek pievērsta bērnu brīvajam laikam. Viesnīca sadarbojas ar daivinga centru, kas atrodas pie vienas nolabākajām salas pludmalēm. 7 km no Fuerteventuras lidostas, 12 km no salas administratīvā centra –Puerto..
no 720

Pieprasīt
HB puspansija   AI viss iekļauts
ARENA BEACH
Viesnīca Fuerteventuras salas ziemeļos, vietā, kas ideāla dabas mīļotājiem, mierīgā zonā, atstatu no vakara un nakts izklaižu radītajiem trokšņiem. Iesakām aktīviem tūristiem un ģimenēm ar bērniem.  38 km no Fuerteventuras lidostas, 30 km no salas administratīvā centra – Puerto de Rosario pilsētas, Korraleho kūrortzonā,..
no 759

Pieprasīt
AI viss iekļauts
BARCELO FUERTEVENTURA THALASSO SPA 4*
Moderna viesnīca ar lielisku Thalasso terapijas centru. Brīnišķīgs pakalpojumu klāsts gan pieaugušo, gan bērnu atpūtai. Īpaša tiek domāts par bērnu brīvo laiku (ir labs miniklubs ar pirātu tematiku). Atrodas pie pludmales, kas ir viena no labākajām salā, līdz vietējam sporta centram – pastaigas attālums...
no 772

Pieprasīt
HB puspansija   AI viss iekļauts
MELIA GORRIONES 4*
Viesnīca atrodas  pie brīnišķas smilšu pludmales. Šeit  bieži ir vējains, tāpēc  pludmale ir ideāla vieta sportiskām aktivitātēm - vindsērfingam un kaitsērfingam. Tieši pretī viesnīcai atrodas populārais ūdenssporta centrs "René Egli", kas piedāvā apmācību dažādos sporta veidos, kā arī inventāra nomu. 69 km no Fuerteventuras..
no 847

Pieprasīt
BB brokastis   HB puspansija   AI viss iekļauts
FUERTEVENTURA PRINCESS 4*
78 km no Fuerteventuras lidostas, 85 km no salas administratīvā centra –Puerto de Rosario pilsētas, Handijas kūrortzonā, 150 m no pludmales. Pēdējā renovācija – 2015. gadā. Viesnīca – Main Building 3 stāvu ēka un "Esencia" Annex korpusi, kopā 669 numuri: standard rooms (dīvāngulta viesistabas..
no 952

Pieprasīt
HB puspansija   FB pilna pansija   AI viss iekļauts
BARCELO CORRALEJO SANDS 4*
Atrodas salas ziemeļos, dabas mīļotājiem ideālā vietā – 3 km attālumā no  Dunas de Corralejo dabas parka, taču tajā pat laikā pavisam netālu no salas vakara un nakts izklaižu objektiem, labākajiem restorāniem un bāriem. Iesakām atpūtai aktīviem tūristiem un tiem, kas aizraujas ar ūdenssporta..
no 1041

Pieprasīt
HB puspansija
RIU OLIVA BEACH RESORT 4*
Ideāla vieta tiem, kas vēlas pavadīt neaizmirstamu atpūtu ģimenes vai draugu lokā. Pateicoties nevainojami izveidotajai infrastruktūrai un lokācijai pludmales joslas vidū, šī viesnīca tiek uzskatīta par vienu no labākajām Fuerteventuras salā. Iesakām aktīviem tūristiem, ūdenssporta veidu cienītājiem un ģimenēm ar bērniem. Līdz pilsētas aktīvajai..
no 1083

Pieprasīt
AI viss iekļauts
SHERATON FUERTEVENTURA BEACH, GOLF & SPA RESORT 5*
Brīnišķīga Kanāriju salām raksturīgā stilā celta viesnīca, kas atrodas pie lieliskas pludmales. Teicami numuri un apkalpošana. Iesakām golfa spēles cienītājiem un tiem, kas vēlas baudīt atpūtu mierīgā un komfortablā gaisotnē. Atrodas 3 km no komerczonas, 2, 5 km no golfa kluba. Viesnīca: atrodas 9..
no 3010

Pieprasīt
BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija   HB DELUXE HB DELUXE
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.