http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Spānija, BARSELONA

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 738 €
Ceļojuma veids Čarterceļojums
nobalsojuši: 0
Ceļošanas periods: 19.05. līdz 22.09.2017.
Ceļojuma ilgums: 7, 14 naktis
Pirmā iemaksa 20% no ceļojuma cenas.
Plaša kūrortu, datumu, numuru un ēdināšanas tipu izvēle.
Norādītā cena ir informatīva, sezonas laikā var mainīties atkarībā no ceļojuma datuma,  tūroperatoru un viesnīcu akcijām, kā arī pārdoto vietu skaita. Aktuālo cenu jautājiet mūsu konsultantiem un sekojiet "pēdējā brīža" akcijām!
OHTELS VILLA DORADA 3*
Attīstīta infrastruktūra. Aktīva animācija. Laba ēdināšana un serviss. Piemērota ceļotājiem, kas mīl dažādas aktivitātes. Līdz „PortAventura” tematiskajam parkam 10 min. brauciens. Viesnīca: atrodas 110 km no Barselonas lidostas, blakus vienai no galvenajām Salovas pilsētas ielām, 200 m no pludmales. Uzcelta 1973. gadā, renovēta 2011. gadā...
no 738

Vairāk
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija   AI viss iekļauts
OHTELS VILLA ROMANA 4*
Viesnīca būs piemērota dažādu interešu un vecuma atpūtniekiem, kas ir ieplānojuši baudīt aktīvu atpūtu, kā arī ģimenēm ar bērniem, kuri lielāko daļu laika plāno pavadīt "Port Aventura" parkā. Pietiekami plaši numuri. To, ka viesnīca atrodas diezgan patālu no jūras, kompensē tuvums kūrorta centram un tematiskajam..
no 766

Vairāk
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija
BLAUMAR COSTA BRAVA 4*
Viesnīca ir praktiski identiska viesnīcai "Blaucel", kurai tomēr nedaudz piekāpjas numuru platības ziņā, turklāt ir maz numuru, kuriem ir skats uz jūru. Abām viesnīcām ir kopīga teritorija un infrastruktūra, tās savieno pazemes gaitenis. Low Season laikā bāra un restorāna pakalpojumi tiek sniegti viesnīcā “Blaucel”...
no 787

Vairāk
HB puspansija   FB pilna pansija   AI viss iekļauts
PALAS PINEDA 4*
IETILPST VIESNĪCU GRUPĀ GRUP PALAS. Viesnīca: atrodas 100 km no Barselonas lidostas, 10 km no Tarragonas pilsētas, 3 km no Salovas pilsētas, 200 m no Lapinedas tūrisma zonas centra, 80 m no pludmales. Uzcelta 1999./2001. g. Renovēta – 2010. gadā. Viesnīca – trīs..
no 806

Vairāk
AI viss iekļauts   FB pilna pansija   HB puspansija   BB brokastis
BLAUCEL 4*
Viena no labākajām attiecīgās kategorijas viesnīcām kūrortā – atrodas klusā Blanesas piepilsētas rajonā. Viesnīca ar labu servisu, gaisotni, kas tuva mājas atmosfērai, teicamu ēdināšanu. Uz pludmali jāiet caur ēnainu parku. Varam nešauboties ieteikt visplašākajam tūristu lokam. Viesnīca: atrodas 85 km no Barselonas lidostas, 1,5..
no 811

Vairāk
HB puspansija   FB pilna pansija
BEST CAMBRILS 4*
Viena no labākajām šīs kategorijas viesnīcām kūrortzonā. Ļoti laba ēdināšana. Ir numuri ar skatu uz netālo dzelceļu, tomēr šis skats nekādi netraucē atpūtai. Atrodas atstatu no Salovas pilsētas un tās trauksmainās vakara un nakts dzīves. Tomēr Salovā ērti nokļūt ar autobusu. Iesakām ģimenes atpūtai...
no 839

Vairāk
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija   AI viss iekļauts
BEST NEGRESCO 4*
Atrodas Salovas piepilsētā, pie bangām slēgta līča, 1. līnijā. No numuriem paveras lielisks skats uz jūru, priežu mežu, pilsētu. Blakus viesnīcai – autobusu pietura uz Salovas pilsētas centru. Iesakām ģimenēm mierīgai atpūtai. Viesnīca: atrodas 110 km no Barselonas lidostas, 1,5 km no Salovas un Lapinedas,..
no 839

Vairāk
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija   AI viss iekļauts
BEST MARITIM 3*
Viena no labākajām savas kategorijas viesnīcām Kostadoradas piekrastē. Laba ēdināšana, labais novietojums, teicams serviss un plašs atpūtas iespēju un izklaižu piedāvājums - viesnīca iemantojusi popularitāti dažādu kategoriju un interešu atpūtnieku vidū. Viesnīca atrodas nedaudz atstatu no Kambrilas un Salou trokšņainajām izklaižu vietām. Lieliska izvēle..
no 876

Vairāk
RO bez ēdināšanas   BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija
PORT AVENTURA 4*
Viesnīca milzīga izklaides atrakciju parka teritorijā, celta kā stilizēts Vidusjūras zvejnieku ciemats. Viesnīcas teritorija bagāta ar baseiniem un džakuzi, jaukiem a la carte restorāniem, kuros tiek piedāvāti izsmalcināti ēdieni. Teritorijā patiesi ir daudz dažādu iespēju izklaidēties – atpūta jebkurai gaumei! Viesnīcu varam ieteikt visplašākajam..
no 1127

Vairāk
BB brokastis   HB puspansija   FB pilna pansija
Cenā iekļauts
  • Tiešais lidojums- Rīga- Barselona- Rīga
  • Pasažieru nodevas
  • Izvēlētā viesnīca ar norādīto ēdināšanas tipu
  • Transfērs
  • Reģistrētā bagāža un rokas bagāža
  • Operatora pārstāvju pakalpojumi galamērķi
Par papildus maksu
  • Ekskursijas
  • Ceļojumu apdrošināšana
  • Personiskie izdevumi
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.