http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Senjora Itālija

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 335 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
Iepriekšpārdošanā cena 1 personai 335 EUR (standarta cena 395 EUR), rezervējot kopā ar ekskursiju paketi!

Austrijas skaistums un arhitektūras valdzinājums. Ekskursija aristokrātiskajā Grācā un elegantajā Vīnē. Itālijas spilgtākās pilsētas no "zābaka" ziemeļiem līdz dienvidiem. Dabas skati, kuri vienmēr paliks Jūsu atmiņā: Alpi, Apenīnu kalni, Toskānas ainavas un pat Vezuvs... Pompeji - arheoloģiskās zonas apmeklējums. Florence - Toskānas dārgums un Renesanses šūpulis.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas.

2. diena. Grāca - Štīrijas aristokrātiskā galvaspilsēta.
Brokastis viesnīcā. Brauciens caur Čehiju, uz Austriju. Ierašanās Grācā. Neliela ekskursija pa pilsētu. Grācā ir lielākais viduslaiku arhitektūras ansamblis Eiropā. Renesanses laikmetā pilsēta kļuva par Hābsburgu dinastijas rezidenci un šodien, pateicoties tā laika mantojumam, Grāca tiek uzskatīta par vienu no vislabāk saglabātajām vecpilsētām Centrālajā Eiropā. Slēptie iekšpagalmiņi, renesanses stila ēkas un dienvidu noskaņojums piešķir pilsētai neatkārtojumu romantismu. Nakts viesnīcā Venēcijas rajonā (Itālijas ziemeļos).

3. diena. Venēcija – neskaitāmo kanālu un gondolu pilsēta.
Brokastis viesnīcā. Brīnumainā un valdzinošā Venēcijā. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī - Sv. Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas būs iespējams apmeklēt Dodžu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Nakts viesnīcā netālu no Romas (Romas ziemeļos).

4. diena. Neapole - Pompei.
Brokastis viesnīcā. Atpūta vai iespējams doties izbraukuma ekskursija Nr.1: Neapole un Pompei (par papildus cenu: 45 €). 
Neapole ir pērle Itālijas dienvidos un arī lielākā ostas pilsēta Vidusjūrā. Pastaiga pa pilsētu: Karaļu pils, Castel dell'Ovo, San Carlo teātris un citas vietas. Ekskursija uz pilsētas muzeju zem klajas debess - Pompei (ieejas biļete: 12 €) - seno romiešu pilsētas drupas. Pilsēta tika iznīcināta Vezuva izvirduma laikā 79.gadā. Zem bieza pelnu slāņa lieliski ir saglabājušās tā laika dzīvojamās mājas ar visiem piederumiem, sabiedriskās ēkas un baznīcas, kas ļauj mums ielūkoties vēsturē un uzzināt vairāk par tā laika dzīvi, ieradumiem un cilvēkiem. Šīs ekskursijas laikā pārņems sajūta it kā Jūs ceļotu laika mašīnā. Klaiņojot pa tukšajām ielām un ielūkojoties pamestajās māju drupās, var izjust tā laika atmosfēru. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā netālu no Romas.

5. diena. Mūžīgā Roma un Vatikāna pilsētvalsts.
Brokastis viesnīcā. Atpūta vai iespējams doties izbraukuma ekskursija Nr.2: Mūžīgā Roma un Vatikāna pilsētvalsts (par papildus cenu: 45 €).
Līdz Romai ir tikai 130 km, kas ļaus Jums pilnībā izbaudīt šo skaisto pilsētu. "Dvēseles pilsēta" - tā Romu nosauca Džordžs Bairons. Apskates ekskursija pa Romu vietējā gida pavadībā: Kolizejs, Romas forumi, Konstantīna triumfa arka, Kapitolija pakalns, Venēcijas laukums, Trevī strūklaka, Panteons, Navona laukums un Eņģeļa pils. 
Nobeigumā tiek piedāvāta papildus ekskursija uz Vatikāna pilsētvalsti, Sv. Pētera baziliku gida pavadībā (ekskursija par papildus cenu: 15 €). Brīvais laiks suvenīru iegādei. 
Brīvajā laikā pēc velēšanās seno pāvestu pilīs iekārtoto Vatikāna muzeju apmeklējums (ieejas biļete jāapmaksā papildus). Muzeju kolekcijas ir patiešām iespaidīgas un ietver arī Siksta kapelu. Pietiekoši daudz laika lai nobaudītu kapučīno ar īstu itāliešu tiramisu kādā no Romas kafejnīcām. Bet vakarā krēslā iesakām apskatīt izgaismotās pilsētas ielas. Brīvais laiks un iespēja apskatīties Sv. Pētera katedrāli. Nakts viesnīcā netālu no Romas.

6. diena. Florence – Toskānas dārgums un renesanses šūpulis.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Florenci - Renesanses šūpuli. Apskates ekskursija pa pilsētu sākas ar Santa Kročes baziliku un ietver svarīgus vēsturiskus ansambļus, Sinjorijas laukums, Maria del Fiore katedrāle, Vekio pils, Mediči kapella u.c. Brīvais laiks pilsētā. Nakts viesnīcā Itālijas ziemeļos.

7. diena. Impērijas Vīne.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Vīni - Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, kā arī greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsētu. Pastaigas ekskursija pa Vīni vietējā gida pavadībā: Rātsnams, Parlaments, imperatoru rezidence Hofburga, pilsētas simbols Sv.Stefana katedrāle, kuras zvanu skaņas jau piekto gadsimtu modina Vīnes iedzīvotājus, viena no pilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Tāpat Jūs redzēsiet vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri, Parlamentu, Rātslaukumu, Pils teātri un Universitāti, Mākslas vēstures muzeju, kura kolekcijas ir vienas no lielākajām un nozīmīgākajām pasaulē. Izbraukšana no Vīnes. Nakts viesnīcā Čehijā (Olomoucas pilsētas apkaimē).

8. diena
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana;
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Neapole - Pompei: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Mūžīgā Roma un Vatikāna pilsētvalsts: 45 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= Maksājot Rīgā = 80.00 €.

- Ekskursija uz Sv. Pētera baziliku gida pavadībā: 15 € (min. cilvēku skaits – 25 cilvēki);
- Pompei- ieejas biļete: 12 €;
- Kuģītis līdz Venēcijai: 15 €;
- Campanile zvanu tornis: 8 €;
- Dožu pils: 16 €;
- Gondola sešiem cilvēkiem: 80/100/120 €;
- Vatikāna muzejs: 18 €;
- Sv.Pētera katedrāle (kupols): 5 €;
- Austiņas Florencē, Venēcijā un Romā: 9 €;
- S.Croces apmeklējums: 4 €;
- Vienota biļete Kolizejā, Romas forumā un Palatinas kalnā: 12 €;
- Sabiedriskais transports Roma: 1,5 € (75 min.), 6 € (dienā)
 

Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.