http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

No Varšavas līdz Budapeštai - Polija, Slovākija un Ungārija

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 1095 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
1. DIENA. SESTDIENA, 07.07. RĪGA – VARŠAVA – ČENSTOHOVA – KRAKOVA (Polija)
5.50 tikšanās Rīgas lidostā, 7.50-8.15 lidojums Rīga-Varšava. Varšavas vecpilsētas apskate – Pils laukums ar Zigmunta kolonnu, Tirgu laukums ar “Nāriņu”, iepazīšanās ar moderno centru, kur Parādes laukumā ap Zinātnes un Kultūras pili sabūvēti mūsdienīgi debesskrāpji. Ceļš līdz Čenstohovai. Jasna Gora klosteris ir Eiropas mēroga svētceļojumu vieta. Galvenā relikvija šeit ir Dievmātes svētbilde “Melnā Madonna”. Ir daudz liecību par brīnumainām slimību izdziedēšanām pēc lūgšanām pie tās. Apkārt klostera ēkām spēcīgs 17.gs. cietoksnis ar bastioniem. Ceļš līdz Krakovai, nakts viesnīcā Krakovā.

2. DIENA. SVĒTDIENA, 08.07. KRAKOVA – VEĻIČKA – KRAKOVA (Polija)
Veļičkas sāls raktuves – neparastā pazemes sāls pasaule, kurā stiepjas kilometriem gari koridoru labirinti. Izgaismotās sāls skulptūras, pazemes ezeri, baznīca. Varēsim iegādāties sāli – kosmētikai, kulinārijai un ārstniecībai. Pēcpusdienā iepazīsim karalisko Krakovu – seno Polijas galvaspilsētu, kas piesaista ar bagāto kultūras mantojumu. Uzkāpsim Vāvela kalnā, lai skatītu kādreizējo Polijas karaļu rezidenci Vāvela pili un katedrāli, kurā apbedīti gandrīz visi Polijas karaļi. Apmeklēsim Jagelonu universitāti, Eiropas lielāko tirgus laukumu ar vēsturisko vadmalas tirgotavu un Sv.Marijas baznīcu, no kuras torņa ik stundu skan taures skaņas. Nakts viesnīcā Krakovā.

3. DIENA. PIRMDIENA, 09.07. KRAKOVA – DUNAJECAS UPE – VRBOVA – AUGSTIE TATRI (Polija un Slovākija)

Pārbrauciens uz Slovākiju. Polijas pierobežā Pieninu nacionālajā parkā brauksim ar koka plostiem pa līkumaino, klintīm un mežiem ieskauto Dunajecas upi. Pēc brauciena dzīvās mūzikas pavadījumā maltīte slovāku gaumē. Pēcpusdienā relaksēsimies Vrbovas termālajos baseinos, kur ūdens temperatūra ap +26oC - +38oC. Pārbrauciens un nakts viesnīcā kalnu kūrortā Augstajos Tatros.

4. DIENA. OTRDIENA, 10.07. AUGSTIE TATRI (Slovākija)

Dosimies pa kalnu takām Augstajos Tatros. Šis ir pasaulē mazākais augstkalnu masīvs. No Tatranskas Lomnicas (850 m v.j.l.) brauksim ar gaisa vagoniņu līdz Skalnate Pleso (1751 m v.j.l.), tālāk ar pacēlāju līdz Lomnicke Sedlo (2190 m v.j.l.). Pēc tam no Skalnate Pleso dosimies vidējas grūtības pārgājienā (~3-5 stundas). Būs nepieciešami ērti apavi! Redzēsim
vairākus ezerus, ko šeit sauc par kalnu acīm. Ceļā aizas un ūdenskritumi. No Hrebienoka (1285 m v.j.l.) lejup brauksim ar funikuleri līdz kalnu kūrortam Stari Smokovec. Vakarpusē IZVĒLEI: ūdens atrakciju un termālo baseinu komplekss Aqua City Popradā (no 19 EUR). Nakts viesnīcā kalnu kūrortā Augstajos Tatros.

5. DIENA. TREŠDIENA, 11.07. TATRI – SLOVĀKU PARADĪZE – LEVOČA (Slovākija)

Brauciens uz Slovāku Paradīzi, kur paredzēts vidējas grūtības pārgājiens ~4 stundu garumā. Ceļš vedīs pa akmeņainu upes krastu, pa kāpnēm un tiltiņiem. Dažviet kāpieni ir samērā galvu reibinoši! Pārgājienam derēs sporta apavi vai kalnu zābaki. Viduslaiku pilsēta Levoča. Te Sv.Jēkaba baznīca lepojas ar vienu no augstākajiem Eiropā gotiskajiem koka altāriem. Nakts viesnīcā kalnu kūrortā Augstajos Tatros.

6. DIENA. CETURTDIENA, 12.07. TATRI – DOMICAS ALA – EGERA – BUDAPEŠTA (Slovākija un Ungārija)

Ceļš uz dienvidiem pa Slovākijas kalniem un lejām. Uz robežas ar Ungāriju mūs gaidīs Domicas stalaktītu ala. Stalaktītu un stalagmītu rotājumi, pazemes labirints no savstarpēji savienotām grotām, zālēm un ejām. Brauksim laivā pa pazemes upi. Pazemē temperatūra visu gadu +10оC. Ungārijas pilsēta Egera ir viena no daiļākajām valstī. Daudzās baroka celtnes, centrālais laukums ar strūklaku un nacionālā varoņa Ištvana Dobo piemineklis. Daiļo dāmu ielejā ieturēsim kārtīgas ungāru vakariņas un izgaršosim vietējos vīnus. Pārbrauciens līdz Budapeštai, nakts viesnīcā Budapeštā.

7. DIENA. PIEKTDIENA, 13.07. BUDAPEŠTA – LAZARU PARKS – BUDAPEŠTA (Ungārija)

Budapešta – viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām, ungāru lepnums. Donavas pērle vai Austrumu Parīze – gan mūsdienīga, gan sena, kultūras bagāta. Tā ir dinamiska pilsēta, kurā harmoniski sadzīvo vēstures liecības ar mūsdienu lielpilsētas ritmu. Budas kalns ar Zvejnieku bastionu, Mātiaša katedrāli, vecpilsētu un karaļu pili. Ungārijas parlamenta ēka Donavas krastā ir viena no iespaidīgākajām Eiropā. Varoņu laukums ar karaļu statujām. IZVĒLEI: Pēcpusdienā Lazaru saimniecībā pie čikošiem aizraujošs zirgu šovs, vizināšanās zirgu pajūgos un noslēgumā bagātīga maltīte ungāru gaumē ar dzīvo mūziku (35 EUR). Nakts viesnīcā Budapeštā.

8. DIENA. SESTDIENA, 14.07. BUDAPEŠTA – RĪGA (Ungārija)

No rīta transfērs uz lidostu. 9.00-11.55 lidojums Budapešta-Rīga.
Cenā iekļauts
  • lidojuma biļete Rīga-Varšava un Budapešta-Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • dzīvošana 3*/4* viesnīcās divvietīgos numuros;
  • 7 brokastis, 4 pusdienas, 1 vakariņas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un vietējie gidi (angļu vai krievu valodā);
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.