http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Lielais Papua-Jaungvinejas kruīzs ar Brisbenu un Zelta Krastu Austrālijā

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 4195 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
Lidojums Rīga – Brisbena (Austrālija).
14 nakšu kruīzs no Brisbenas ar P&O kruīzu kuģi pa ekskluzīvo Papua-Jaungvineju, kur katrā ostā sagaida vietējās iezemiešu ciltis, tērptas krāsainos tradicionālos tērpos, izrādot dejas, dziesmas un savādās tradīcijas.
Madang
 – pasaulē izslavēta ar savu zemūdens un koraļļu pasauli, kā arī interesantajām ciltīm, kas apdzīvo Madangas provinci. Viens no ceļojuma galvenajiem notikumiem – Madangas sing-sing minifestivāls, kur varēsim vērot dažādu reģionu cilšu priekšnesumus, tostarp kareivīgo, keramikas galvām-maskām rotāto Asaro Mudman cilts uzvedumu. Jaunbritānijas (New Britain) provinces centrs Rabaul pilsētiņa, kuras vecpilsētu 1994. gadā izpostīja masīvs vulkāna izvirdums. Ekskursija uz iespaidīgajiem Rabaul vulkāniem un kalderām  Tavurvur un Vulcan. Krāsainie Tavurvur karstie avoti. Japāņu lidmašīnu vraki, kā liecība no Otrā pasaules kara kaujām. Iespēja vērot svētās un noslēpumainās Tubuan dejas, kuras izpilda tolai cilts iezemieši, tērpušies kuplos lapu kostīmos ar iespaidīgām Duk Duk maskām galvā. Konfliktu salu arhipelāgs – lai gan šo salu nosaukums neizklausās labi, patiesībā tas ir pilnīgi neskarts paradīzes stūrītis Zemes virsū – atols, kas sastāv no 21 neapdzīvotas salas virtenes ar zilām lagūnām un Robinsona Krūzo pludmalēm. Vēl vairāk – niršanas speciālisti šo jaunatklāto salu arhipelāgu ir ierindojuši starp pasaules labākajām niršanas vietām, jo šeit zem ūdens atrodas viena no visdaudzveidīgākajām rifu ekosistēmām uz Zemes.
Milnes līča provinces galvaspilsēta Alotau – jebkuram austrālietim šī vieta asociējas ar otro pasaules karu un smagajām Milnes līča cīņām pret japāņu armiju. Mūsdienās šajā klusajā pilsētiņā ir memoriāli kritušo piemiņai, un vienīgās bumbas, kas te krīt, ir kokosrieksti no palmām. Alotau apmeklējuma nozīmīgākais notikums būs Kenu & Kundu minifestivāls – krāšņi tērptu, spalvām un ilkņiem dekorētu iezemiešu deju un dziesmu priekšnesumi, ceremonijas Kundu bungu rīboņu pavadībā un kara kanoelaivu parāde. Fotogēniskā Alotau osta un tirdziņš. Kitavas sala Trobriandu arhipelāgā – viena no pasaules neskartākajām salu grupām un salu kultūrām, kuru sabiedrībā valda strikts matriarhāta modelis jeb sievietes kults, kā arī ļoti dīvainas tradīcijas, īpaši precību un seksuālajā jomā. Kitavas salas puspliko aborigēnu priekšnesums, atpūta Zālamana jūras pludmalē un lieliskas snorkelēšanas vietas. Pastaiga līdz Kitavas salas Galvaskausu alai – liecībai no kanibālisma ēras. Lielākā no Trobriandu salām Kiriwina, kur bez Ādama un Ievas tērpos ģērbtiem iezemiešiem uzmanību saista arī vietējo koku un salmu būdu arhitektūra, kā arī amizantais, tradicionālais sporta veids – Kirivinas krikets. Gleznains kruīzs pa Bismarka jūru, kurā izkaisītas mazās Vitu Islands. Jaungvinejas kruīza vistālākais punkts  Austrumu Sepikas provinces galvaspilsēta Wewak, kur iepazīsim Papua iezemiešu ikdienu un dzīvesveidu. Brisbena  Austrālijas Kvīnslendas štata galvaspilsēta, kas izvietojumies Klusā okeāna krastā. Currumbin Wildlife Sactuary – viens no valsts labākajiem dzīvnieku parkiem, kur samīļot koalas un tuvplānā iepazīt citus Austrālijas faunas simbolus: ķengurus, vombatus, ehidnas, dingo, emu un Tasmānijas velnus. Austrālijas aborigēnu dejas un mūzikas priekšnesums. Leģendārā Gold Coast jeb Zelta krasta pludmale.
Lidojums Brisbena – Rīga.
Cenā iekļauts
 • lidojumi Rīga – Minhene – Abū Dabī – Brisbena; Brisbena – Abū Dabī – Rīga (ekonomiskā klase);
 • lidostu nodokļi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā saskaņā ar maršruta aprakstu;
 • Papua vīza un Austrālijas ETA atļauja;
 • 14 nakšu kruīzs ar kuģi Pacific Aria, ārējās kajītes (ar logu);
 • 4*viesnīca Brisbenā 2-viet. istabas ar WC/dušu;
 • kruīza laikā uz kuģa neierobežota ēdināšana, pilna ēdināšana 09.02-22.02 (Brisbenā/Zelta Krastā tikai brokastis);
 • aprakstā minētās ekskursijas un ieejas maksas;
 • kruīza obligātās dzeramnaudas jau iekļautas cenā;
 • grupas vadītāja pakalpojumi un vietējo gidu pakalpojumi Papua un Austrālijā;
 • veselības apdrošināšana.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.