http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Krievijas pērle Sanktpēterburga

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 935 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
1. DIENA. OTRDIENA, 01.05. RĪGA – SANKTPĒTERBURGA
5.50 tikšanās Rīgas lidostā, 7.50-9.10 lidojums Rīga-Sanktpēterburga. Sanktpēterburgas pilsētas apskates ekskursija: Ņevas prospekta un Senāta laikuma izcilie arhitektūras ansambļi. Piļu greznās fasādes, daudzās baznīcas, kanālu un upes granīta piekrastes, Vasīlija salas strēle ar Biržu un Rastrālajām kolonām. Mūs gaida pilsētas mistiskais simbols Vara jātnieks, sfinksi no Ēģiptes, Marsa laukums. Redzēsim kreiseri “Avrora”, izstaigāsim Pētera un Pāvila cietoksni. Pēc pusdienām apmeklēsim Jusupova pili – parādes zāles un ekspozīciju par Rasputina slepkavību. Iekārtošanās viesnīcā un brīvs vakars Sanktpēterburgas centrā.

2. DIENA. TREŠDIENA, 02.05. PĒTERHOFA – SANKTPĒTERBURGA
“Mums vajadzīga sava Versaļa”, teicis Pēteris I un jau pēc 9 gadiem viņa vēlme tika realizēta, uzbūvējot brīnišķīgu piļu un parku ansambli. Pēterhofa – Krievijas imperatoru vasaras rezidence ar 173 strūklakām un 4 kaskādēm. Slavenākā – Samsona skulptūra ir simbols Krievijas uzvarai pār Zviedriju Ziemeļu karā. Ekskursija pa Lejas parku un Mazās pils apmeklējums. Pēcpusdienā, atgriezušies Sanktpēterburgā, dosimies kruīzā ar kuģīti pa kanāliem un Ņevas upi. Brīvais laiks pilsētas centrā, iespēja atpūsties viesnīcā. Ap 23.00 nakts ekskursija “Romantiskā Pēterburga”. Redzēsim izgaismotās celtnes un prospektus. Naktī tiks pacelti tilti, zem kuriem izpeldēs lielāki un mazāki kuģīši. Tas ir mirklis, kuru nevar izteikt vārdos, to gribas vienkārši baudīt, sajust ar visām dvēseles stīgām, lai pēc tam nekad vairs neaizmirstu un gribētu redzēt vēl un vēl...

3. DIENA. CETURTDIENA, 03.05. PUŠKINA – SANKTPĒTERBURGA
Pilsētā, kas nosaukta dzejnieka Puškina vārdā, atrodas vēl viena žilbinoša caru rezidence, greznais baroka stila meistardarbs – Katrīnas pils. Tāpat kā Ziemas pili, to projektējis izcilais itāļu arhitekts Rastrelli. Neatkārtojamā spoguļu Troņu zāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā Dzintara istaba, iespaidīgais pils parks. Atgriešanās Pēterburgā, pusdienas. Īzaka katedrāle – grandioza celtne, kas būvēta 40 gadus. Lai nostiprinātu pamatus, purvainajā gruntī tika iedzīti 24 tūkstoši pāļu, baznīcas masīvo kupolu apzeltīšanai izlietoti 100 kilogrami tīra zelta. Pēc Šņabja muzeja apmeklējuma brīvais laiks pilsētas centrā. Noteikti jāatrod laiku arī lai pavizinātos ar Pēterburgas metro, kur katra centra stacija ir apskates un apbrīnas vērta! Tas ir viens no skaistākajiem pasaules pazemes vilcienu tīkliem.

4. DIENA. PIEKTDIENA, 04.05. SANKTPĒTERBURGA

Pastaigai ar gidu pa Ņevas prospektu, kur ļoti virtuozi un neuzbāzīgi vienā ainavā satiekas mierīgā, nesteidzīgā senatne un vienmēr steidzīgā tagadne, turklāt absolūti nezaudējot mūsu laika gara harmoniju. Pēc tam dosimies uz Kristus Augšāmcelšanās baznīcu, kurai ir deviņi kupoli («Spas na krovi» vai Pestītāja asiņu baznīca) un izstaigāsim Vasaras dārzu. Pēc pusdienām mūs gaidīs viens no pasaules lielākajiem muzejiem – Valsts Ermitāža. Tā izvietojusies piecās savstarpēji savienotās vēsturiskās ēkās (centrālā ir caru oficiālā rezidence Ziemas pils), kur 350 zālēs ir vairāk nekā trīs miljoni eksponātu. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju – Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Sākumā iepazīsim Ermitāžas daļu gida pavadībā, bet pēc tam katrs pats varēs izstaigāt interesējošās zāles (piektdienās Ermitāža vaļā līdz 21.00).

5. DIENA. SESTDIENA, 05.05. SANKTPĒTERBURGA – RĪGA
Brīvs rīts pilsētā. Transfērs uz lidostu. 14.25-15.45 lidojums Sanktpēterburga-Rīga.
Cenā iekļauts
  • lidojuma biļete Rīga – Sanktpēterburga – Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • dzīvošana 4* viesnīcā divvietīgos numuros Sanktpēterburgas centrā;
  • 4 brokastis un 3 pusdienas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājoši vietējie gidi;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.