http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Klasiskā Itālija un Lieldienas Romā

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 695 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►

Roma - pasaules naba, Mūžīgā pilsēta, rietumu kristietības sirds... Ar šādiem un līdzīgiem epitetiem izsenis mēģināts aprakstīt Itālijas galvaspilsētas vienreizību un nozīmīgo lomu pasaules kultūrvēstures kontekstā.
Jums tiek piedāvāta iespēja pārliecināties, vai visi ceļi ved uz Romu, un uzklausīt Pāvesta Lieldienu uzrunu Urbi et Orbi, esot Sv. Pētera katedrāles laukumā Vatikānā.
Itālija Lieldienām piešķirs raiburaibās krāsas!!

Turpceļš ar autobusu.
Venēcija: Lielais kanāls, Sv.Marka laukums un katedrāle, Dodžu pils, Rialto tilts, visur esošie pilsētas simboli - gondolas un maskas. Krāsainā zvejnieku un rokdarbnieču sala Burāno. Toskānas sirds Florence: Doma katedrāle, Siņjorijas laukums, Vecais tilts, Santa Croce bazilika. Toskānas vīnu degustācija privātā saimniecībā. Sjēna: Piazza del Campo, rātsnams, iespaidīgā Doma kadrāle un līkumotās viduslaiku pilsētas ieliņas. Orvjeto - pilsēta, kas no visiem skatu punktiem izskatās burvīgi, jo atrodas uz 300 m augsta plato, tā noraugoties uz vīna dārziem klāto līdzenumu no sava klinšainā balkona. Iespēja izstaigāt Orvjeto pazemes labirintus un nobaudīt vietējos labumus - sieru un vīnu. Pāvesta valsts Vatikāns: Sv.Pētera katedrāle, iespeja apmeklēt Vatikāna muzejus un Siksta kapelu. Roma: Kolizejs, Romas Forums, Venēcijas laukums, Trevi strūklaka, Navonas laukums, Panteons, Spāņu kāpnes. Lieldienu dievkalpojums Sv.Pētera katedrāles laukumā, pāvesta uzruna Urbi et Orbi. Laiks izjust un izbaudīt Romas atmosfēru Lieldienu noskaņās!

Cenā iekļauts
  • Vairāk informācijas ceļojuma aprakstā.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.