http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Īpašie kruīzi uz Stokholmu

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 33 €
Ceļojuma veids Individuāls
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►

Dodieties kruīza ceļojumos uz Stokholmu ar atlaidi un baudiet kādu no īpašajiem kruīziem. Vai kādi īpaši svētki, vai īpaši vadītāji - visiem būs interesanti un ikkatrs atradīs sev piemērotu kruīza ceļojumu uz Stokholmu!

Jauniešu kora Balsis koncerts
27.08.2017 (uz Stokholmu ar Isabelle)
29.08.2017 (uz Rīgu ar Romantika)

Jauniešu koris Balsis un diriģents Ints Teterovskis aicina uz skaistiem koncertiem Baltijas jūrā. Dodieties kruīzā 27.08. ar kuģi Isabelle vai kruīzā 28.08. ar kuģi Romantika. Balsis ir viens no vadošajiem Latvijas koriem, kas šogad svin savu 30 gadu jubileju. Koncerti Baltijas jūrā noslēdz 7 gadus ilgušo projektu Daugavas Balsis. Pasākuma organizators: Jauniešu koris Balsis.
Zinību svinību pasākums
01.09.2017

Uz Romantika no plkst. 12:00 līdz 15:00, kamēr kuģis atrodas Rīgas Pasažieru ostā. Atzīmējiet Zinību dienu un līksmi pavadiet laiku ar Brazīlijas cirka mākslinieku šovu un akrobātisko triku darbnīcu bērniem, dejām kopā ar Loti, sejiņu apgleznošanu, brāļu Grīnbergu bungu trio priekšnesumu, gardām uzkodām, svētku torti. Katram skolēnam būs arī pārsteiguma dāvana. Zinību svinības bērniem, lai mācību gads tiek uzsākts ar smaidu sejā.
Zinību svinību ceļojums
01.09.2017

Uz Romantika kruīza laikā. Radiet īstus svētkus saviem bērniem – skolēniem un bērnudārza audzēkņiem – un, protams, visai ģimenei. Dodieties skaistā jūras ceļojumā uz Zviedriju un uzkrājiet prieku, smaidus, pozitīvas emocijas, kas noderēs mācību procesā gan bērniem, gan arī vecākiem. Zinību svinību ceļojums – skaists piedzīvojums ikvienam un, iespējams, jauna ģimenes tradīcija, ko atkārtot gadu no gada. Atklājiet vairāk »
Tēva diena uz kuģa
08.09.2017

Lai tradīcijas dzīvotu, tās ir jākopj. Aicinām tēvus kopā ar ģimenēm doties īpašajā Tēva dienas kruīzā ar kuģi Isabelle, jo tieši Baltijas jūrā notiks foršākās Tēva dienas svinības. Mēs esam parūpējušies, lai uz kuģa būtu pārsteigumiem pilna atpūtas un izklaides programma gan lieliem, gan maziem. Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas spējas un talantus dažādās jautrās spēlēs un uzdevumos.
Līnijdejas Baltijas jūrā
15.09.2017

Līnijdejas ir vienas no jautrākajām dejām, kuras var dejot visi un visur. Nav nozīmes, vai Jums ir vai nav deju partneris un cik daudz Jums ir draugu, galvenais ir vēlme dejot. Aicinām Jūs doties jautrā un atraktīvā ceļojumā un apgūt pirmos deju soļus no vairāku miljonu līnijdeju soļu kombinācijām. Pievienojieties arī Jūs līnijdeju piedzīvojumā uz kuģa Romantika. Viens, divi, trīs... aiziet! Pasākuma organizators: Kickin’stars.
Silent Disco
22.09. / 13.10.2017

Neparastais deju pasākums Silent Disco uz Isabelle 22.09. un uz Romantika 13.10. Trīs diskžokeji vienā deju zālē vienlaikus spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos top 40 hitus un latviešu deju mūziku. Šīs būs skaļākās klusās ballītes Baltijas jūrā kopā ar DJ Brumo, DJ Deila, DJ Level Up, Dj Mart Inc un DJ Reverss. Jums ir tikai jāizlemj, ko vēlaties dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas dejām.
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.2017

Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Stokholmā dodieties īpašā ekskursijā kopā ar gidu un iepazīstiet šo Skandināvijas zemi. Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās.
Ballīte ar grupu Lustīgais Blūmīzers
02.10.2017

Grupas Lustīgais Blūmīzers atraktīvie muzikanti aicina uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Jau 22 gadus grupa savus klausītājus priecē gan ar tautā labi zināmām un iemīļotām, gan pašu sacerētām dziesmām. Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti 5 mūzikas albumi, un pavasarī klausītāji tika lutināti ar jaunu dziesmu Mums laika nepietiek. Dziedāsim un dejosim kopā, jo ballīte uz kuģa būs forša.
JZ Microphones komponistu konkurss
02.11.2017

Aicinām doties šajā īpašajā kruīzā un skatīt klātienē JZ Microphones komponistu konkursu – jaunie komponisti no Latvijas un citām Eiropas valstīm, skaņdarbu pirmatskaņojumi, aizraujoši priekšnesumi un radoša atmosfēra. Pasākumā uzstāsies jauni un talantīgi mākslinieki, kurus vērtēs žūrija un arī ceļotāji. Esiet starp pirmajiem, kas dzird un redz klātienē jaunās uzlecošās zvaigznes. Pasākuma organizators: Naked Music Agency.

Svarīgi!

• Piedāvājums spēkā, izpildot visus Īpašā kruīza noteikumus.

• Piedāvājums netiek piemērots jau agrāk veiktām rezervācijām.
• Vietu skaits uz katru reisu ir ierobežots. Aicinām iegādāties ceļojumu savlaicīgi.

Vairāk informācijas un cenas jautājiet mūsu konsultantiem!
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.