http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Īpašie kruīzi uz Stokholmu

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 30 €
Ceļojuma veids Individuāls
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►

Dodieties kruīza ceļojumos uz Stokholmu ar atlaidi un baudiet kādu no īpašajiem kruīziem. Vai kādi īpaši svētki, vai īpaši vadītāji - visiem būs interesanti un ikkatrs atradīs sev piemērotu kruīza ceļojumu uz Stokholmu!

Līnijdejas Baltijas jūrā
15.09.2017

Līnijdejas ir vienas no jautrākajām dejām, kuras var dejot visi un visur. Nav nozīmes, vai Jums ir vai nav deju partneris un cik daudz Jums ir draugu, galvenais ir vēlme dejot. Aicinām Jūs doties jautrā un atraktīvā ceļojumā un apgūt pirmos deju soļus no vairāku miljonu līnijdeju soļu kombinācijām. Pievienojieties arī Jūs līnijdeju piedzīvojumā uz kuģa Romantika. Viens, divi, trīs... aiziet! Pasākuma organizators: Kickin’stars.
Silent Disco
22.09. / 13.10.2017

Neparastais deju pasākums Silent Disco uz Isabelle 22.09. un uz Romantika 13.10. Trīs diskžokeji vienā deju zālē vienlaikus spēlēs trīs dažādu žanru mūziku – 70., 80. un 90. gadu deju klasiku, labākos top 40 hitus un latviešu deju mūziku. Šīs būs skaļākās klusās ballītes Baltijas jūrā kopā ar DJ Brumo, DJ Deila, DJ Level Up, Dj Mart Inc un DJ Reverss. Jums ir tikai jāizlemj, ko vēlaties dzirdēt bezvadu austiņās, un jāļaujas dejām. Atklājiet vairāk >>
Viktorīnu kruīzs
29.09.2017

Aicinām Jūs doties zināšanām un izaicinājumiem pilnā ceļojumā – Viktorīnu kruīzā ar kuģi Romantika. Jūs sagaida 2 izklaidējošas un izglītojošas viktorīnas – Lielā viktorīna un Sporta viktorīna –, kurās varēsiet pārbaudīt savas zināšanas par ģeogrāfiju, politiku, sportu un ne tikai. Ieteicamais komandas dalībnieku skaits ir līdz 6 dalībniekiem. Piesakiet savu komandu pie pasākuma organizatoriem Lielā viktorīna.
Senioru kruīzs Baltijas jūrā
02.10.2017

Aicinām Jūs atklāt jūras ceļojuma burvību un doties Senioru kruīzā ar īpaši senioriem izstrādātu programmu uz kuģa Isabelle un Stokholmā. Uz kuģa baudiet dejas dzīvās mūzikas pavadībā, karaoke dziesmas un aizraujošas šova izrādes. Stokholmā dodieties īpašā ekskursijā kopā ar gidu un iepazīstiet šo Skandināvijas zemi. Pozitīvām emocijām bagātais Senioru kruīzs radīs prieku un skaistas atmiņas vēl ilgi pēc atgriešanās mājās. Atklājiet vairāk >>
Ballīte ar grupu Lustīgais Blūmīzers
02.10.2017

Grupas Lustīgais Blūmīzers atraktīvie muzikanti aicina uz kārtīgu ballīti Baltijas jūrā. Jau 22 gadus grupa savus klausītājus priecē gan ar tautā labi zināmām un iemīļotām, gan pašu sacerētām dziesmām. Grupas pastāvēšanas laikā ir izdoti 5 mūzikas albumi, un pavasarī klausītāji tika lutināti ar jaunu dziesmu Mums laika nepietiek. Dziedāsim un dejosim kopā, jo ballīte uz kuģa būs forša.
Skolēnu brīvdienas uz kuģa
20.10. - 29.10.2017

Rudens skolēnu brīvdienās dodies kruīzā ar kuģiem Isabelle un Romantika, baudi brīvību jūras ceļojumā un piedzīvo Skolēnu laimīgās stundas. Atklāj noslēpumus zinātkāres centra Zino īpašajās ekspozīcijās, tver jautrus mirkļus dažādās aizraujošās darbnīcās un piedzīvo īstu maģiju kopā profesionāliem iluzionistiem. Neaizmirsti pastāstīt arī draugiem, jo kopā vienmēr jautrāk un laimīgāk.
Svinam Latviju
01.11. - 30.11.2017

Novembrī aicinām piedzīvot īpašu svētku noskaņu uz kuģiem Isabelle un Romantika. Jaunais un modernais latviskais Baltijas jūrā kopā ar grupām DAGAMBA, Sestā Jūdze, Lustīgais Blūmīzeris, Apvedceļš, Ballīšu Orķestris, Jammee Band, Rock’n’Berries un Fēliksu Ķiģeli. Šis būs daudzveidīgākās, jautrākās un sirsnīgākās dzimšanas dienas svinības mēneša garumā par godu Latvijas 99. jubilejai. Atklājiet vairāk >>
JZ Microphones komponistu konkurss
02.11.2017

Aicinām doties šajā īpašajā kruīzā un skatīt klātienē JZ Microphones komponistu konkursu – jaunie komponisti no Latvijas un citām Eiropas valstīm, skaņdarbu pirmatskaņojumi, aizraujoši priekšnesumi un radoša atmosfēra. Pasākumā uzstāsies jauni un talantīgi mākslinieki, kurus vērtēs žūrija un arī ceļotāji. Esiet starp pirmajiem, kas dzird un redz klātienē jaunās uzlecošās zvaigznes. Pasākuma organizators: Naked Music Agency.

Svarīgi!

• Piedāvājums spēkā, izpildot visus Īpašā kruīza noteikumus.

• Piedāvājums netiek piemērots jau agrāk veiktām rezervācijām.
• Vietu skaits uz katru reisu ir ierobežots. Aicinām iegādāties ceļojumu savlaicīgi.

Vairāk informācijas un cenas jautājiet mūsu konsultantiem!
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.