http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Indonēzijas salu GRAND Tour

Izbraukšanas datums 31.07.2018
Atgriešanās datums 16.08.2018
Ilgums 17
Cena no 3195 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
Ceļojuma apraksts vēl nav pieejams!

Sumatra, Sulavesi un Jaungvineja ar eksotisko Baliem papuasu festivālu!

Sumatra ir lielākā Indonēzijas sala, sestā lielākā sala pasaulē. Sumatra senajos laikos bija pazīstama pēc sanskita nosaukumiem Swamadwīpa, kas nozīmē "zelta sala", un Swamabhūmi, kas savukārt nozīmē "zelta zeme". Tā tas bija tāpēc, ka tik tiešām Sumatras augstienē bija atrodams zelts.

Sulavesi ir sala Indonēzijā, kas atrodas starp Borneo un Moluku salām un ir viena no četrām Lielajām Zunda salām. Sala iespējams bija daļa no zemes strēles, pa kuru pirms 40 000 gadiem Austrālijā un Jaungvinejā ienāca pirmie iedzīvotāji.

Jaungvineja ir otrā pasaules lielākā sala pēc Grenlandes. Sala sadalīta starp divām valstīm - rietumu daļa pieder Indonēzijai un austrumu daļā atrodas Papua Jaungvineja. Salai piemīt ārtkārtīgi augsta, vēl pilnībā neapzināta bioloģiskā, kultūras un valodu daudzveidība.

Baliem ielejas festivāls jeb ražas svētki katru gadu notiek augustā. Papuasi novelk kreklus un bikses un velk ierasto apģērbu, ņem ieročus, un dodas svinēt. Svētku programmā ir dejas, rituālu cīņas, šķēpu mešana, svētku vakariņas un citi pasākumi.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.