http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Ciemos pie Polijas Ziemassvētku vecīša

Izbraukšanas datums 27.12.2017
Atgriešanās datums 29.12.2017
Ilgums 3
Cena no 110 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
1. Diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens tranzītā cauri Lietuvai un Polijai. Otrajā dienas pusē ierašanās Kentišinā. Pastaiga un ekskursija vecpilsētā, kura šeit būs izrotāta Ziemassvētku rotājumos. Jūs redzēsiet visus Ziemassvētku brīnumus un burvīgos arhitektūras pieminekļus, kuri ir saglabājušies no viduslaikiem: gotisko pili, gotiskā stilā uzcelto Sv. Eži baziliku, kā arī vēsturisko stalli, kurš ir saglabājies no 1877. gada. Brīvajā laikā Jūs varēsiet izbaudīt vecpilsētu nesteidzoties, pasēdēt kādā krodziņā un iedzert karsto šokolādi, kas tik labi sasilda ziemas dienās. Nakts viesnīcā.

2. Diena
Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu, dodamies ciemos pie Ziemassvētku vecīša! Braucam uz Salatēva ciemu. Šeit ir viss, lai pārvērstu ziemas dienu īstā Ziemassvētku pasakā! Katram būs iespēja radīt savu ziemas brīnumu! Laiks rotaļām, izpriecām, radīšanai un, galvenais, izbaudīšanai. Apciemosim Ziemassvētku vecīša māju, kurā viņš lasa un atbild uz visām vēstulēm. Salavecis pastāstīs dažādus Ziemassvētku stāstus, kas ar viņu ir atgadījušies, pastāstīs par seno laiku tradīcijām, kuras vēl ir saglabājušās līdz mūsdienām, viņš uzcienās ar karstu tēju, vai karstu šokolādi un, protams- bilde ar Ziemassvētku vecīti! Lai Ziemassvētku brīnums nepazūd. Apciemodami Ziemassvētku vecīti, mēs dosimies tālāk uz Ziemassvētku vecīša darbnīcu, kurā iepazīsimies ar visiem vecīša palīgiem- Elfiem. Viņi cītīgi strādā, lai katram bērnam būtu Ziemassvētku vakarā dāvana! Katram būs iedota burvju cepure, kuru uzvelkot, uzreiz kļūsiet par Elfu, un brīnumu darbs var sākties. Vecākā Elfa pavadībā Jūs paši izkrāsosiet ģipša Ziemassvētku rotājumus, dekorēsiet garšīgās piparkūkas un zīmēsiet Ziemassvētku atklātnītes. Liksiet dāvaniņas Ziemassvētku zeķēs un baudīsiet Ziemassvētku rotājumu prieku! Pēc vēlēšanās, Jums būs arī iespēja pēc liela darba izbraukt ar slejām un uzcept desiņas uz ugunskura. Brīvs laiks ciematā. Pēc Ziemassvētku vecīša ciemata dodamies uz fabriku, kurā taisa īstus Ziemassvētku rotājumus un eglīšu mantiņas. Jums būs iespēja izveidot savu eglītes rotājumu! Meistars Jūsu priekšā uzpūtīs Jums no karsta stikla eglītes rotājumu: apaļu vai kādas citas formas, kuru, pēc atdzesēšanas, Jūs paši apgleznosiet, un ņemsiet līdzi uz mājām, lai uzkarinātu savā Ziemassvētku eglītē. Citā fabrikas zālē, Jūs sajutīsiet sevi kā pasakā! Simtiem, tūkstošiem Ziemassvētku eglīšu rotājumu karāsies uz eglēm, būs ielikti grozos, plauktos, karāsies no griestiem- visur! Iespēja iegādāties dāvanas visiem saviem mīļajiem un tuvajiem. Atgriežamies pilsētā. Nakts viesnīcā.

3. Diena
Brokastis. Izbraucam uz Rīgu. Izbraucam no Polijas un mūsu nākamā pietura- Druskininki. Pēc Jūsu vēlēšanās, Druskininku akvaparka apmeklējums. Aktīvs, jautrs un veselīgs veids kā pavadīt dienu ar baudu! Ziemas dienā, kad ārā vēss, var izbaudīt visus ūdens priekus akvaparkā! Šeit ir neskaitāmi ūdens kalniņi, baseini, džakūzī, 20 dažādu veidu pirtis un SPA centrs. Te atradīs sev baudu gan mazais, gan lielais! Pēc akvaparka ceļš uz Rīgu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.
Cenā iekļauts
  • Komfortabls tūristu klases autobuss
  • Ceļa izdevumi
  • Dzīvošana 2-3* viesnīcā, 2-3vietīgajos numuros ar ērtībām
  • Brokastis
  • Ekskursiju programmā minētās ekskursijas, izņemot ar norādi „pēc Jūsu vēlmes” vai „par papildus samaksu”
  • Ekskursijas vadītāja/gida pakalpojumi visa maršruta laikā
Par papildus maksu
  • Ieejas biļetes muzejos un citos apskates objektos
  • Medicīniskā apdrošināšana visa ceļojuma laikā
  • Brauciens pie Ziemassvētku vecīša uz ciemu- ieejas biļete ciemā, Ziemassvētku vecīša mājas apmeklējums, Elfu darbnīcas apmeklējums un meistarklase (25 EUR)
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.