http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Atpūta Lansarotē

Izbraukšanas datums 16.11.2017
Atgriešanās datums 23.11.2017
Ilgums 8
Cena no 795 €
Ceļojuma veids Individuāls
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►
Atpūta eksotiskākajā no Kanāriju salām! Sirreālās vulkānu ainavas Timfanfajas nacionālajā parkā, fascinējošu krāsu kombinācijas – baltie ciemi, kaktusu dārzi, zeltainu smilšu pludmales, vīnogulāju lauki un salas vizītkarte – Manrikes mākslas darbi. Tuksnešu klimats un minimāls nokrišņu daudzums. Piedāvājam plašu ekskursiju izvēli salas izpētei!

Tiešais lidojums, viesnīca ar ēdināšanu un transfēru!

Viesnīca
Cena 1 personai divvietīgā numurā, EUR
Brokastis
Brokastis, vakariņas
Viss iekļauts
Arrecife Gran Hotel & SPA 5*
995
1150
-
Beatriz Costa & SPA 4*
895
990
1080
Beatriz Playa & SPA 4*
925
1020
-
Club Pocillos 2*
pārdots
-
-
Grand Teguise Playa 4+*
-
1075
1200
Las Gaviotas 3*
795
870
-
Princesa Yaiza Suite Hotel 5*
1390
1665
-

Pieejami citi numuru tipi!
Bērniem līdz 12 gadiem atlaides!

Lidojums:

ceturtdienās ar Airbus A320, aviokompānija - SmartLynx Airlines
16.11.2017. lidojums Rīga – Arrecife 09:00 - 13:25
23.11.2017. lidojums Arrecife – Rīga 14:25 - 22:00


Ceļojuma cenā iekļauts:

lidojumi Rīga – Arrecife un Arrecife – Rīga;
lidostu nodokļi un drošības nodeva Rīgas lidostā;
bagāžas pārvadāšana (rokas – 5 kg, nododamā bagāža – 18 kg);
transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ;
izvēlētā viesnīca (8 dienas/ 7 naktis), 1 vieta divvietīgā numurā ar ēdināšanu.

Par papildus maksu:
personīgie izdevumi;
veselības apdrošināšana;
ekskursijas (skatīt informāciju zemāk);
ēdienreizes, kas nav pasūtītas kopā ar ceļojumu.

Piedāvājam plašu ekskursiju izvēli krāšņās salas izpētei:


LANSAROTES ZIEMEĻU DAĻA (ekskursija ar Impro gidu latviešu valodā)
56 EUR pieaugušajiem, 35 EUR bērniem līdz 12 gadiem
Cenā iekļauts: transports, gids, ieejas maksas
Mirador del Rio – kādreizējais novērošanas postenis tapis par vienu no Manrikes meistardarbiem un sniedz skatu uz okeāna plašumiem un tuvējām Ziemeļdaļas salām. Cueva de los Verdes – alas, kas no šauras pazemes ejas izplešas milzīgās pazemes zālēs. Kaktusu dārza apskate – kaktusu cienītājiem vismaz 1400 kaktusu, visiem pārējiem – formu un krāsu daudzveidība, arī te savu artavu devis Sesars Manrike. Jameos del Aqua – Koronas vulkāna izvirduma rezultātā veidojušās alas, kur Manrike izveidojis fascinējošu pazemes kompleksu ar sastingušas lavas sienām, palmu ieskautu baseinu un sālsūdens ezeru, kas zemāks par jūras ūdeni, tajā mājo tikai Lansarotē sastopamie baltie krabji. Fundacion Cesar Manrique – mākslinieka Manrikes dzīvesvieta, vispasaules arhitektu meka, ekstravaganti veidotas telpas pazemē. Ekskursijas ilgums 5.5-6 stundas.

LANSAROTES DIENVIDU DAĻA
(ekskursija ar Impro gidu latviešu valodā)
56 EUR pieaugušajiem,  35 EUR bērniem līdz 12 gadiem
Cenā iekļauts: transports, gids, pusdienas, ieejas maksas
No Golfo skatu laukuma paveras neticams skats uz smaragdzaļu lagūnu, kura uz tumšās akmens sienas fona izskatās kā filmu dekorācija (skatu laukums var tikt slēgts spēcīga vēja dēļ). Los Hervideros – neliela apstāja okeāna krastā, kur vērojams okeāna viļņu spēks un iespējams iegūt vienu no vietējiem suvenīriem – gabaliņu olivīna (lavas produkts). Timanfaja NP (Parque Nacional de Timanfaya) iespaidīgās ainavas veido Uguns kalni. Ainava radusies vairāk nekā 100 vulkānu izvirduma rezultātā no 1730. līdz 1736.gadam, un minimālas erozijas rezultātā tā saglabājusies līdz mūsdienām gandrīz bez izmaiņām. Uzturoties vulkānu pasaulē, būsim liecinieki t.s. termiskajiem eksperimentiem īpaši tam atvēlētās vietās. Gerijas vīna lauki – brauciens cauri savdabīgam apvidum, kur tieši melnajos vulkānu izdedžos ierīkotas vīnogulāju plantācijas! Būs iespēja nogaršot glāzi vietējā vīna. Vieglas grūtības pastaiga pie El Cuervo vulkāna (~1 stundu). Ekskursijas ilgums 5.5-6 stundas.

FUERTEVENTURAS SALA
(ekskursija ar Impro gidu latviešu valodā)
87 EUR pieaugušajiem, 57 EUR bērniem līdz 12 gadiem
Cenā iekļauts: prāmis, transports, gids, ieejas maksas
Prāmis uz Fuerteventuras salu. Fuerteventura – tuksneša un oāzes apvienojums, otra lielākā no Kanāriju salām. 1990.gadā UNESCO tai piešķīris biosfēras rezervāta statusu. Salai raksturīgas smilšu kāpas mājas augstumā un kilometriem garas, neskartas zeltainas pludmales. Šo dienu pavadīsim mierīgi un relaksēti, baudot zeltaino smilšu ainavas un iepazīsim vietājās garšas un tradīcijas: Antigua vējdzirnavas un atjaunotā siera muzeja apmeklējums; Betancuria – palmu ieskauta oāze tuksneša smilšu kāpu vidū, simpātiska vēsturiska pilsētiņa, kas saglabājusies kā brīvdabas muzejs. Coraleho smilšu kāpas slejas māju augstumā, aiz tām sākas kilometriem gara pludmaļu josla. Prāmis uz Lansarotes salu. Ekskursijas ilgums 5.5-6 stundas.

GRACIOSAS SALA
(ekskursija ar Impro gidu latviešu valodā)
75 EUR pieaugušajiem,  45 EUR bērniem līdz 12 gadiem
Cenā iekļauts: transfērs, prāmis, transports - džipi, pavadonis
Īss pārbrauciens ar prāmi no Lansarotes uz Grasiosas salu. Salas izpēte ērtos džipos. La Graciosa – jeb smieklīgā sala atrodas tikai viena kilometra attālumā no Lanzarotes salas. Salas teritorija ir vien 29 kvadrātkilometri, tomēr tai ir pat sava galvaspilsēta – La Caleta del Sebo. Salas pludmales klātas gandrīz sniegbaltām smiltīm, kas tūkstošiem gadu laikā veidojušās no sabirzušiem gliemežvākiem. Visas Kanāriju salas ir vulkāniskas izcelsmes – arī Graciosa nav izņēmums. Tā, kā laiku pa laikam salā ir bijuši vulkānu izvirdumi, tad vietām krasta līnijas tuvumā vērojami īpatnēji melnas lavas veidojumi un sniegbalto smilšu fona. Labos laika apstākļos iespēja atpūsties Playa de las Conchas – vienā no skaistākajām un mežonīgākajām Spānijas pludmalēm. Ekskursijas ilgums 5.5-6 stundas.

IZBRAUCIENS OKEĀNĀ AR KATAMARĀNU
(publiskā ekskursija ar gidu angļu valodā)
65 EUR piesugušajiem, 45 EUR bērniem līdz 12 gadiem
Cenā iekļauts: transports, pusdienas, dzērieni visu brauciena laiku, katamarāna biļete, snorkelēšanas ekipējums, izbrauciens ar ūdens motociklu, instruktori.
Lieliska atpūta uz ūdens, dodoties izbraucienā ar katamarānu Atlantijas okeāna ūdeņos gar Lansarotes salas dienvidu piekrasti, vērojot Los Ajaches dabas rezervāta vulkānisko kalnu ainavas un smilšainās pludmales. No katamarāna redzēsim klinšaino piekrasti un Papagayo pludmali, kas tiek dēvēta par gleznaināko no salas pludmalēm. Visa brauciena laikā pieejams bārs (bez papildus maksas, ūdens, bezalkoholiskie dzērieni, vīns, alus, viegli kokteiļi), siltas pusdienas un uzkodās augļi. Katamarānam ir sēdvietas uz atvērtā klāja, zem jumta un sauļošanās tīkli katamarāna priekšpusē, ir pieejamas labierīcības. Kruīza laikā katamarāns tiek noenkurots okeānā, kur iespējams snorkelēt un doties izbraucienā ar ūdensmotociklu (ekipējums un izbrauciens ietilpst kruīza cenā). Ekskursijas ilgums 5.5-6 stundas (kruīza ilgums 4 stundas)Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.