http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Atlantīdas virsotnes - Kanāriju salas

Izbraukšanas datums Dažādi
Atgriešanās datums Dažādi
Ilgums Dažādi
Cena no 1275 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►

Tiešais lidojums, visas naktis vienā **** viesnīcā ar brokastīm un vakariņām, interesantāko ekskursiju izlase ar latviski runājošu gidu un iespēja atpūsties! 
Tenerife
lielākā no salām, slavena ar kontrastaino dabu. Salas dienvidu daļā atrodas lielākie un populārākie kūrorti, jo šeit ir vissiltākais klimats. Salas rietumu daļā ir nedaudz vēsāks un zaļāks. Visapkārt salai plešas kalnu grēdas, bet salas centrālajā daļā ir pamanāms pasaulē trešais lielākais vulkāna krāteris Caņadas del Teide, kura diametrs ir 18 km. Vienu no krātera malām veido slavenais vulkāns Teide, kura augstums sasniedz 3718 m.
Grankanārija
sala ir gandrīz apaļas formas. Neierasta iezīme tādai mazai teritorijai – negaidīta dabas zonu maiņa: no augstiem kalniem, apaugušiem ar mežu, sniegotām virsotnēm, līdz smilšu tuksnešu ainavām. Grankanāriju divās daļās sadala kalnu grēda El Cumbre, kas aiztur Sahāras vējus un lietus mākoņus. Tādējādi dienvidu daļā klimats ir sauss un siltāks, ziemeļos – krāšņa augu valsts, bet aukstāks un mitrāks.

Lidojums Rīga – Tenerife (tiešais lidojums).
Senā Tenerifes galvaspilsēta La Laguna. Tenerifes lielais noslēpums – viegls pārgājiens pa Anagas kalnu masīvu – unikālie un ļoti apdraudētie laurisilvas (lauru) koku meži, endēmiski augi, Pico del Inges virsotne, zaļas ielejas, kalnu ainavas un gleznaini piekrastes skati.
Vulkāns pazemē – pasaulē ceturtās lielākās lavas alas – Vēja alas. Icod de los Vinos pilsētiņa – Sv. Marka baznīca un unikālais, tūkstošgadīgais pūķkoks. Leģendām apvītā Maskas aiza, Teno kalnu stāvkrasts un grandiozās Los Gigantes klintis.
Viegls pārgājiens Las Caņadas del Teide nacionālajā parkā – lavas lauki, vulkāna krāteris un neparastie klinšu veidojumi: Karalienes kurpītes, Garsijas klintis un Mēness ainavas. Atpūta pie Atlantijas okeāna 4* viesnīcā. Iespēja doties uz flamenko šovu, izbraucienā ar kuģīti vai izklaides parkiem Loro un Siam Park.
Iespēja apmeklēt Grankanāriju - prāmis uz Grankanārijas salu, 200 m dziļais un 1 km platais Bandamas krāteris. Gleznainā Teror mazpilsētiņa. Maspalomas kāpu rajons – Mazā Sahāra Atlantijas okeānā. Grankanārijas vizītkarte Roque Nublo – neparastu klinšu lauks kalna galā, no kura paveras elpu aizraujoši skati. Grankanārijas galvaspilsēta, kur Kolumbs atstājis savus pēdu nospiedumus Laspalmasa.
Lidojums Tenerife – Rīga.

Cenā iekļauts
  • lidojums Rīga – Tenerife – Rīga (ekonomiskā klase), lidostu nodokļi, rokas bagāža 5 kg, nododamā bagāža 15 kg
  • transfēri un autobuss ekskursiju dienās
  • 4* viesnīca GF FANABE**** ( https://gfhoteles.com/hotel/fanabe-costa-sur )
  • brokastis un vakariņas viesnīcā
  • 3 ekskursijas saskaņā ar programmu (ceturtdien, piektdien, pirmdien)
  • transports, gids,
  • ieejas maksas ceļojuma programmā minētajos apskates objektos un nacionālajos parkos
  • veselības apdrošināšana
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.