http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Argentīna un Brazīlija ar ielūkošanos Čīlē un Urugvajā

Izbraukšanas datums 12.11.2018
Atgriešanās datums 25.11.2018
Ilgums 14
Cena no 3950 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►

Ierobežoto aviobiļešu dēļ iesakām pieteikties līdz 1. jūlijam!

Lidojums Rīga – Buenosairesa.
Argentīnas galvaspilsēta Buenosairesa, pilsētas rātsnams un prezidenta pils, viena no platākajām ielām pasaulē – 9. jūlija avēnija. Buenosairesas priekšpilsētas, kas atklāj, kāpēc pilsētu mīļi dēvē par Latīņamerikas Parīzi, Evitas Peronas atdusas vieta.
Lidojums Buenosairesa – El Calafate.
Patagonija – mežonīgākais un vilinošākais Dienvidamerikas reģions, kas plešas uz dienvidiem no Kolorādo upes līdz pat Ugunszemei. El Calafate – vārti uz ledāju nacionālo parku. Ledāju un kalnu ieskautais Argentīnas ezers. UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā iekļautais Perito Moreno ledājs. Torres del Paine nacionālais parks Čīlē – Andu kalnu masīvs te ieskauj skaistus ūdenskritumus, kalnu ezeriņus un ledājus.
Lidojums El Calafate – Buenosairesa.
Brīva diena Buenosairesā. Došanās ar kuģīti uz UNESCO iekļauto Urugvajas pilsētiņu Colonia del Sacramento – mazo Havanu jeb Urugvajas Havanu, kuras koloniālās vecpilsētas ieliņās gozējas antīki autiņi.
Lidojums Buenosairesa – Igvasu.
Igvasu ūdenskritums, kura varenība divarpus reizes pārsniedz slaveno Niagāras ūdenskritumu, dēvēts par vienu no dižākajiem dabas meistardarbiem uz planētas. Brazīlijas tropisko putnu parks.
Lidojums Igvasu – Riodežaneiro.
Žilbinošā metropole, dejas, pludmale, saule un naktsdzīve – Riodežaneiro gandrīz sešu miljonu iedzīvotāju dzīves eliksīrs. Parati – viena no simpātiskākajām Brazīlijas koloniālajām pilsētiņām, kura paisuma laikā, applūstot ielām, pārtop par tādu kā Brazīlijas Venēciju. Gleznainā Kostaverde jeb Zaļais krasts – salu un pludmaļu simfonija, kas paslēpusies starp veģetācijas klātiem kalniem un klintīm. Relaksējošs izbrauciens ar kuģīti Kostaverdes apkārtnes ūdeņos, piestājot tropiskās salās un pludmalēs.
Lidojums Sanpaulu / Riodežaneiro – Rīga.

Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss | Karjeras iespējas
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.