http://www.facebook.com/latviatours.leisurehttp://www.youtube.com/user/lidot123http://latviatoursblogs.com/
 
 
JAUNUMI E-PASTĀ
 

Apbrīnojamā Kazahstāna - Vidusāzijas lielais noslēpums

Izbraukšanas datums 03.09.2017
Atgriešanās datums 15.09.2017
Ilgums 13
Cena no 2895 €
Ceļojuma veids Grupa
nobalsojuši: 0
Saņemt piedāvājumu ►

Pārsteidzošā Kazahstānas daba būs liels atklājums un piedzīvojums ikvienam. Ekspedīcijas tipa ceļojums no Ziemeļkazahstānas stepēm, Austrumkazahstānas krāsainām klintīm un tirkīza nokrāsas kalnu ezeriem līdz tūristiem vēl neatklātās Rietumkazahstānas Mēness ainavām un sāls tuksnešiem.

Kazahstāna gaida pirmos atklājējus!

Lidojums Rīga – Astana un Almati – Rīga.
Astana – Vidusāzijas modernākā pilsēta, kuru mēdz dēvēt par Centrālāzijas Dubaiju vai Dubaiju stepē. Nacionālais muzejs – labākais muzejs Centrālāzijā, kura lepnums ir Zelta zāle ar diviem Golden Man karavadoņu tērpiem, veidotiem no 4000 zelta rotājumu. Gulaga muzejs-memoriāls Malinovkā. Lidojums Astana – Aktau. Aktau – Manghistau provinces galvaspilsēta pie Kaspijas jūras un vārti uz Rietumkazahstānas dabas veltēm. Dodamies 3 dienu ekspedīcijā ar džipiem un teltīm pa Mēness ainavām līdzīgo Ustjurtas plato rezervātu – Manghistau apvidus sirds, kur atrodas daži no provinces iespaidīgākajiem dabas veidojumiem. Tuzbaira sāls tuksnesis – balts, ar sāli klāts līdzenums, kuru ieskauj varena siena ar ļoti neparastām klinšu tekstūrām. Tuzbaira akmens arka. Neierasts šīs provinces dabas brīnums, kur liels lauks nosēts ar prāva izmēra akmens bumbām, kas sniedzas pat divu cilvēku augumā – Torysh jeb Bumbu ieleja. Dīvainais Lauvu kalns jeb Sherkala. Bozžiras ieleja (Bozzhira) – baltas un gaiši sārtas klintis iespaidīgos izmēros paceļas pār šo ieleju, paverot Manghistau provinces krāšņākās ainavas un saulrietus. Baisari klinšu kolonnas un Bokty kalns. Kazahstānas Lalibela – 10. gs. Shopon Ata un 12. gs. Shakpak Ata pazemes mošejas – vienīgā vieta pasaulē, kur mošejas cirtas klintīs zem zemes. Karindžarika depresija (Karynzharyk) – plašs sāls līdzenums-tuksnesis zem jūras līmeņa, pa kuru peld piecas iespaidīgas klintis, atklājot maģiskus skatus, īpaši saulrietā. 12.-19. gs. Koshkar Ata mauzoleju pilsēta. Lidojums Aktau – Almati. Almati – spožā un zaļā Kazahstānas metropole sniegotu kalnu ielenkumā. Leģendārais Medeu Ledus aplis. Kazahstānas kalnu pastkartes – interesantām nokrāsām bagātie Lielais Almati un Issyk ezeri. 300 m dziļais Charyn kanjons – saukts par Centrālāzijas Grand Canyon, tas nav tik liels kā slavenais brālis Amerikā, bet to ar uzviju kompensē sārtā klinšu nokrāsa un izrobotie klinšu veidojumi Piļu ielejā (Dolina Zamkov). Skaistā Tjanšana kalnu ielejā iegūlušais Kolsai ezers. Kaindi – sirreālākais ezers Centrālāzijā, kura krēmīgi zilganzaļajos ūdeņos paveras neticams skats – slīktošais jeb nogrimušais mežs. Altyn-Emel nacionālais parks  interesantākais parks Kazahstānā, kas piedāvā gan dabas, gan vēsturiskus, cilvēku radītus brīnumus, gan arī kalpo kā patvērums daudzām zīdītāju sugām. Tamgaly Tas (Terekty) petroglifi un Budas gravējums – vienīgā budisma liecība un pierādījums Kazahstānā. Kazahstānas Valdnieku ieleja – Issyk kurgāni – Skitu impērijas karavadoņu kapenes. 150 m augstās Dziedošās kāpas, kuras vējainā laikā izdod skaņas, kas līdzinās lidmašīnas dzinējam. Vidusāzijas Mežonīgie Rietumi – krāsainie Aktau kalni dzeltenos, oranžos, baltos, sarkanos un rozā toņos.

Maksimālais grupas lielums 18 cilvēki!

Cenā iekļauts
 • lidojums Rīga – Kijeva – Astana; Almata – Kijeva – Rīga;
 • iekšējie reisi Astana – Aktau un Aktau – Almata;
 • Kazahstānas vīza;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā (4x4 minibusiņi un džipi);
 • nakstmītnes atbilstoši maršruta aprakstam: 3*viesnīcas divvietīgi numuri ar WC/dušu;
 • tūristu viesu nami vai jurtas ar kopējām WC/dušu un 2-3 naktis telšu apmetnē;
 • katru dienu brokastis, pusdienas un vakariņas (3-6 dienā brauks līdzi pavārs);
 • inventārs telšu apmetnei (apgaismojums, guļammaiss, telts, krēsli, galds);
 • ieejas maksa ceļojuma programmā minētajos apskates objektos un dabas parkos;
 • latviešu grupas vadītāja un vietējo gidu pakalpojumi;
 • veselības apdrošināšana
Par papildus maksu
 • personīgie izdevumi;
 • ieejas maksa apskates vietās un apskates objektos, kuri nav iekļauti ceļojuma programmā vai minēti kā papildus;
 • dzeramnaudas un tamlīdzīgi maksājumi atbilstoši konkrētās valsts tradīcijām un tūrisma industrijas prasībām;
 • Klientam jārēķinās, ka dzeramnaudas veidos papildu izmaksas ~90 USD apmērā, kas jāsamaksā tiešajiem pakalpojumu sniedzējiem Kazahstānā.
Noderīga informācija ceļotājiem | Nosacījumi un atrunas | Privātums un sīkdatnes | Ceļojumu indekss
* Independently owned and operated by SIA Latvia Tours.